کد خبر: 742688 A

رئیس پلیس راه یزد:

رئیس پلیس راه استان یزد با اشاره به محدودیت تردد کامیون در محورهای مواصلاتی استان یزد گفت: ممنوعیت تردد خودروهای سنگین در محور "یزد-طبس" ممنوع شد.

سرهنگ مسعود قانعی در گفت وگو با ایلنا با اشاره به پیش بینی افزایش ترددهای جاده ای در تعطیلات عید نوروز اظهار داشت: محدودیت های ترافیکی برای کامیون ها و کشنده ها در محور های استان اعمال می شود.

وی ادامه داد: با توجه به ترافیک و تردد بالای خودروها در این ایام تردد خودروهای سنگین به جز کامیون های سوخت رسان از روزهای 29 اسفند و نیز 4، 13، 15 و 16 فروردین ماه در محور "یزد-طبس"ممنوع است.

رئیس پلیس راه استان یزد خاطرنشان کرد: این ممنوعیت ها برای ارتقای سفرهای جاده ای اعمال می شود و از رانندگان انتظار می رود با توجه به پیش بینی افزایش حجم ترافیک در جاده ها در روزهای تعطیل بجد قوانین راهنمایی و رانندگی را رعایت کنند.

وی با اشاره به لزوم رعایت قانون و مقررات برای همه وسایط نقلیه افزود: در تمامی روزهای تعطیل ایام نوروز تردد هرنوع موتورسیکلت در کلیه محورهای برون شهری استان ممنوع است.

قانعی عنوان کرد: همچنین در روز 13 فروردین ماه تردد خودروهای سنگین اعم از کامیون، کامیونت و تریلی در تمامی جاده ها و محورهای مواصلاتی استان به ویژه راه های روستایی استان ممنوع خواهد بود.

وی همچنین با تاکید بر راعایت قانون و استفاده از کمربند ایمنی اظهار داشت: براساس قانون، بستن کمربند ایمنی برای تمامی سرنشینان خودرو اعم از سرنشینان جلو و عقب در جاده‌‌ها الزامی است و پلیس با قانون شکنان برخورد خواهد داشت.

رئیس پلیس راه استان یزد خاطرنشان کرد: از رانندگان درخواست داریم تا همکاری لازم با ماموران پلیس راه را داشته باشند و قوانین و مقررات رانندگی را برای حفظ سلامت خود جدی بگیرند.

پلیس راه عید نوروز گردشگری یزد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر