کد خبر: 740952 A

داود محمدی خبر داد:

رئیس کمیسیون اصل ۹۰‌ مجلس گفت: استاندار قزوین بیستم بهمن‌ماه ۹۸ بازنشسته می‌شود و بازنشستگی وی در اردیبهشت‌ماه صحت ندارد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قزوین، 26 شهریورماه سال 96 در جلسه هیأت وزیران که به ریاست حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی تشکیل شد با رأی اعتماد وزرا، عبدالمحمد زاهدی استاندار پیشین کردستان به سمت استانداری قزوین منصوب شد که وی سابقه استانداری کردستان، مرکزی، چهارمحال و بختیاری و ایلام را در کارنامه داشته است.

زاهدی از سال ۶۰ به عنوان کارشناس وارد وزارت کشور شده و ۳ سال در آن پست خدمت کرده و ۲ سال مسئول امور استان‌های وزارت کشور، ۴ سال و ۶ ماه معاونت سیاسی استانداری سیستان و بلوچستان و نزدیک به ۷ سال معاونت سیاسی استانداری کرمانشاه را بر عهده داشته است.

آخرین سمت اجرایی که زاهدی قبل از استانداری کردستان در دولت یازدهم عهده‌دار آن بوده، استانداری استان مرکزی در سال ۱۳۸۴ و پیش از روی کار آمدن دولت نهم بوده است.

به تازگی اخباری مبنی بر بازنشستگی استاندار قزوین در اردیبهشت‌ماه سال آینده در فضای مجازی منتشر شده که داود محمدی رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس شورای و نماینده مردم قزوین، آبیک و ابرز در مجلس بیان کرد: بازنشستگی استاندار قزوین در اردیبهشت‌ماه صحت ندارد.

وی افزود: استاندار قزوین بیستم بهمن‌ماه ۹۸ بازنشسته می‌شود و بازنشستگی وی در اردیبهشت‌ماه صحت ندارد.

استان قزوین بازنشستگی کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر