کد خبر: 740907 A

محمدزاده خبر داد:

معاون درمان دانشکده علوم پزشکی تربت‌جام از آمادگی تمام ظرفیت‌های درمانی دانشکده در ایام نوروز 98 برای ارائه خدمات مطلوب به همشهریان عزیزو مهمان‌های گرامی شهرستان‌های تربت‌جام و صالح‌آباد خبر داد.

هومن محمدزاده در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا از تربت‌جام گفت: 62 نفر از پرسنل اورژانس 115 در قالب 9 پایگاه شهری و بین جاده‌ای با 11 دستگاه آمبولانس، از تاریخ 25 اسفند سال‌جاری آماده ارائه خدمت به مسافران نوروزی است.

وی افزود: برنامه‌ریزی‌های لازم برای حضور مناسب پزشکان و کادر درمانی در بیمارستان‌های تحت پوشش انجام شده، همچنین تمام درمانگاه‌ها، آزمایشگاه‌ها، کلینیک‌های دندانپزشکی وداروخانه‌های سطح شهرستان‌های تربت‌جام و صالح‌آباد با برنامه مشخص شده، در ایام نوروز حضور فعالی خواهند داشت.

معاون درمان دانشکده علوم پزشکی تربت‌جام تصریح کرد: تیم‌های بازرسی معاونت درمان در تمامی ایام تعطیلات نوروزی در محل معاونت درمان حضور فعال خواهند داشت و مطابق برنامه از تمام مطب‌ها، درمانگاه‌ها، داروخانه‌های و کلینیک‌ها بازدید خواهند کرد و همشهریان عزیز می‌توانند چنانچه شکایتی از این اماکن داشتند یا به‌صورت حضوری و یا از طریق تماس با سامانه 190 شکایت خود را مطرح و پیگیری کنند.

وی در پایان از تمام مسافران نوروزی خواست با رعایت و احترام به قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی سفرهای ایمنی را برای خود رقم بزنند.

ایام نوروز تربت جام علوم پزشکی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر