کد خبر: 740281 A

شافعی خبر داد:

رئیس اتاق ایران گفت: شورای گفتگوی دولت و بخش‌خصوصی در خراسان رضوی توانست رتبه نخست را به لحاظ عملکرد در میان شورای گفت‌وگوی استان‌های کشور کسب کند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از مشهد، غلامحسین شافعی در جلسه شورای گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی خراسان رضوی گفت: شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی در خراسان‌رضوی توانست رتبه نخست را به لحاظ عملکرد در میان شورای گفت‌وگوی استان‌های کشور کسب کند که این اتفاق مرهون هماهنگی وهمراهی خوب دستگاه های دولتی و فعالان اقتصادی است و به همین دلیل قدردان تمامی نقش آفرینان هستیم.

وی افزود: بسیاری از مدیران آگاه هستند که شرایط امروز ما غیرعادی است و باید در این برهه حساس تصمیمات متفاوت اخذ شود. در این برهه اگر  به ساز و کاری دست یابیم که تصمیمات موثر و فوری و البته جسورانه اخذ گردد، بسیاری از مشکلات جبران خواهد شد.

شافعی گفت: یکی از دستاوردهای سفر رئیس جمهور به عراق، حل کامل مشکل روادید برای تجار ایرانی بود و امضای قرارداد تعرفه های ترجیحی (که منجر به توسعه تجارت آزاد می‌شود) و تفاهم برای ایجاد شهرک‌های صنعتی در نقاط مرزی دو کشور، از دیگر دستاوردهای این سفر بود.

رئیس اتاق ایران افزود: در انتخابات اتاق مشهد شاهد رشد 30درصدی مشارکت بودیم. این استقبال، بار سنگینی بر دوش هیات نمایندگان منتخب دوره نهم می گذارد، برای همه داوطلبان دیگری که آماده خدمت بودند نیز راه برای نقش آفرینی همچنان باز است.

بخش خصوصی خراسان رضوی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر