کد خبر: 740207 A

در گفت و گو با ایلنا مطرح شد:

رئیس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز فرسودگی و نشت لوله‌های گاز را علت انفجار محور اهواز به ماهشهر عنوان کرد.

علی ترابپور در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا گفت: ساعت 9:55 امروز بیست و سوم اسفند ماه شهروندان طی تماس با سامانه امدادی 125، خبر نشت و انفجار در خطوط لوله‌های گاز در مسیر آزاد راه اهواز به ماهشهر واقع در منطقه برومی را اطلاع رسانی کردند.

ترابپور با بیان اینکه تیم‌های عملیاتی سازمان به سرعت در محل حادثه حضور یافتند، افزود: در همان لحظات نخست حادثه که بر اثر نشت خطوط لوله‌های گاز و انفجار رخ داده بود، 4 نفر کشته و 6 نفر مصدوم شدند.
 
وی عنوان کرد: در این حادثه پنج دستگاه خودرو عبوری نیز دچار حریق شدند که عملیات اطفای حریق آنها به پایان رسید و مصدومان برای ادامه روند درمان به بیمارستان منتقل شدند و شنیده ها حاکی از آن است که یکی از مصدومان فوت کرده است.

گاز2

ترابپور اضافه کرد: این خوروها شامل یک دستگاه اتوبوس حامل دانشجویان کرمانی به سمت جنوب خوزستان بوده که تمامی مسافران به سلامت از این اتوبوس خارج شدند ولی راننده و شاگرد به صورت سطحی از ناحیه سر و صورت دچار سوختگی شده اند. همچنین یک دستگاه خوروی تانکر نیز دچار حریق شده که متاسفانه راننده و شاگرد کشته شدند. در این حادثه یک دستگاه خودرویش سمند که حامل یک زن و کودک بود، کشته شدند و احتمالا فرد فوتی در بیمارستان راننده همین سمند بوده است.
 
بر اساس این گزارش، آتش‌سوزی خط لوله ۲۰ اینچی گاز کریت کمپ اهواز صبح امروز دچار آتش‌سوزی شد.

بیمارستان گاز مرگ ماهشهر اهواز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر