کد خبر: 739709 A

در همدان رخ داد؛

فرمانده انتظامی نهاوند، گفت: درگیری مسلحانه سارقان احشام با پلیس نهاوند موجب کشته شدن یک سارق و مجروح شدن دو سارق دیگر شد.

به گزارش ایلنا، شااحمد ساکی گفت: با توجه به خبرهای مردمی مخصوصاً اهالی روستای بخش مرکزی و بخش گیان نهاوند مبنی بر اینکه چند روزی است تعدادی افراد مسلح با خودروی پژو در اطراف روستا به قصد سرقت احشام پرسه می‌زنند، دستگیری و شناسایی این افراد در دستور کار فرماندهی انتظامی شهرستان قرار گرفت.
 
ساکی گفت: در ساعت ۶:۳۰ صبح سه‌شنبه ۲۱ اسفند، پلیس نهاوند مطلع شد که خودروی مذکور به همراه چهار نفر، از روستای دهنو سفلی در حال سرقت و متواری‌شدن هستند لذا سریعاً با اجرای طرح مهار و مسدودکردن تمامی راه‌های خروجی علیرغم ایست‌های مکرر مامورین مراقب و اخطار با تیر هوایی خودروی پژو مذکور به سمت روستای فارسبان نهاوند متواری و متقابلا به سمت ماموران تیراندازی می‌کند.
 
وی افزود: در نهایت این درگیری منجر به توقیف خودرو مذکور و کشته شدن یک نفر از سارقان و مجروحیت دو نفر دیگر شد و نفر چهارم که به سمت کوه‌های اطراف متواری شده بود با تلاش مامورین دستگیر و به یگان انتظامی انتقال می‌یابد.
 
فرمانده انتظامی نهاوند بیان کرد: از این باند سرقت احشام یک قبضه اسلحه وینچستر و تعدادی فشنگ به همراه پلاک سرقتی و خودرو سرقتی کشف که تحویل مراجع قضایی شد.

تیراندازی سرقت فرمانده انتظامی فرماندهی انتظامی همدان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر