کد خبر: 739007 A

مهدیخانی بیان کرد:

مدیرکل مدیریت بحران استان قزوین گفت: شرکت چسب البرز در شهر صنعتی البرز دچار حریق شده که در این حادثه، 4 نفر مصدوم شده و یک نفر جان خود را از دست داده است.

قدرت‌الله مهدیخانی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا در قزوین اظهار کرد: ساعت 15:45 بعد از ظهر امروز بر اثر جا به جایی مواد شیمیایی یک شرکت تولیدکننده نوار چسب و چسب قطره‌ای در شهر صنعتی البرز استان قزوین، دچار حریق شد.

وی افزود: ساعات اولیه اعلام حریق در شرکت مذکور، مأموران آتش‌نشانی بر سر حادثه حضور یافته و اطفای حریق را آغاز کردند.

مدیرکل مدیریت بحران استان قزوین ادامه داد: به محض یافتن اطلاع از حادثه و با توجه به گستردگی حریق شرکت مواد شیمیایی شهر صنعتی البرز از مأموران آتش‌نشانی ایستگاه‌های شهرهای قزوین، بوئین‌زهرا، بیدستان، محمدیه، آبیک و همچنین ظرفیت ارتش برای اطفای حریق استفاده شده است.

مهدیخانی اضافه کرد: بر اثر حریق شرکت دو نفر به صورت سرپایی مداوا شدند، دو نفر از مصدومان به بیمارستان منتقل شدند و یک نفر هم جان خود را از دست داده است.

به گزارش ایلنا، زمانی که آتش‌نشانان به محل حادثه رسیدند، مشاهده کردند محل حادثه شرکت ایران چسب تولید رنگ و مواد شیمیایی بوده که بر اثر حریق  کاملا شعله ور شده بود.  آتش‌سوزی به حدی بود که از فاصله چند 10 متری نیز امکان نزدیک شدن به ساختمان وجود نداشت.

شهر صنعتی البرز در 10 کیلومتری شرق قزوین واقع شده است.

ایران مواد شیمیایی مدیریت بحران استان قزوین شهر صنعتی البرز شرکت ایران چسب
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر