کد خبر: 737528 A

معاون وزیر ورزش و جوانان در آبیک مطرح کرد:

معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان تاکید کرد: باید بتوانیم شرایط و فرصت‌های برابر برای بانوان در فعالیت‌های ورزش همگانی و قهرمانی فراهم کنیم.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قزوین، عبدالحمید احمدی در چهارمین جشنواره فرهنگی ورزشی استان قزوین که به میزبانی روستای قشلاق شهرستان آبیک برگزار شد، گفت: باید شرایط لازم برای گسترش ورزش در بین بانوان و دختران فراهم شود چراکه سلامتی و نشاط بانوان و مادران موجب سلامتی و شادکامی خانواده‌ها شده و به سلامت و نشاط جامعه هم تسری می‌یابد.

وی با بیا اینکه توجه به برنامه‌های ورزش بانوان در حوزه مدیریت ورزش کشور از اولویت بالایی برخوردار است، اظهار داشت: باید بتوانیم شرایط و فرصت‌های برابر برای بانوان در فعالیت‌های ورزش همگانی و قهرمانی فراهم کنیم.

معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان ادامه داد: برگزاری جشنواره‌های مختلف ورزشی به نشاط مادران، دختران و بانوان در جامعه کمک می‌کند.

تکمیل استخر آبیک نیازمند اعتبار است

شهرام احمدپور، فرماندار شهرستان آبیک در این جشنواره تصریح کرد: شهرستان آبیک از ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های ورزشی بالایی برخوردار است و ورزشکاران به نامی دارد که می‌توان به برادران عبادی از کمانداران ملی اشاره کرد.

احمدپور10

وی با بیان اینکه احداث زمین فوتبال ساحلی و زمین چمن مصنوعی در روستاهای شهرستان آبیک ضروری است، خاطرنشان کرد: استخر ورزشی شهر آبیک چند سالی است که نیمه‌‌‌کاره رها شده و برای تکمیل به اعتبار مناسب نیاز دارد.

فرماندار شهرستان آبیک ساخت خوابگاه ورزشی را در این شهرستان ضروری دانست و ابراز داشت: در صورت همکاری وزارت ورزش و جوانان، در کمیته برنامه‌ریزی شهرستان آبیک اعتباری برای ساخت مجوعه چند منظوره ورزشی در نظر گرفته می‌شود یعنی ساختمان این مجموعه از سوی شهرستان احداث می‌شود اما لازم است تجهیزات آن از سوی وزارت ورزش صورت گیرد.

خانواده وزارت ورزش وزارت ورزش و جوانان وزیر ورزش و جوانان ورزش همگانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر