کد خبر: 736565 A

استاندار یزد مطرح کرد:

استاندار یزد معتقد است پایش مصوبات ستاد اقتصاد مقاومتی و کارگروه های اقتصادی توسط بخش خصوصی ضرورت دارد.

به گزارش ایلنا، استاندار یزد بر عمومی‌سازی روش های تامین مالی و بورس در سطح مختلف جامعه با هدف معرفی ظرفیت‌های جدید تاکید و بیان کرد: پایش مصوبات ستاد اقتصاد مقاومتی و کارگروه های اقتصادی توسط بخش خصوصی ضرورت دارد.

محمدعلی طالبی در جلسه ستاد راهبری و مدیریت اقتصاد مقاومتی استان گفت: پایش کارگروه ها و ستادهای مختلف استان توسط بخش خصوصی همچون خانه صنعت،تجربه خوبی برای استان یزد است و این موضوع ضرورت دارد. 

وی افزود:در کنار ارزیابی عملکردها،پایش روند فعالیت ها و حتی موضوعات مطرح شده در جلسات نیز با مشاوره فکری دستگاه های مختلف می تواند زمینه تحقق نتیجه گیری بهتر و کارآمدی موثرتر را فراهم سازد.

طالبی بیان کرد:کمیته پایش عملکرد ستاد راهبری و مدیریت اقتصاد مقاومتی از جایگاه مهمی برخوردار است و ضروریست دستگاه های اجرایی استان با این کمیته همکاری مستقیم و مستمر داشته باشند.

وی اظهار داشت:مصوبات و تصمیم گیری های برآمده از جلسات ستاد اقتصاد مقاومتی استان باید به شکلی تنظیم و هدف گذاری شود که در ردیف اختیارات این استان باشد و برای تحقق این امر لازم است موضوعات در کمتیه ای کارشناسی مورد بحث و بررسی قرار گیرد.

عالی ترین مقام اجرایی استان خاطرنشان کرد:لازم است جلسات آموزشی روش های تامین مالی  و بورس تداوم داشته و به صورت تخصصی و ویژه در بخش های صنعتی و سایر حوزه ها با معرفی ظرفیت های جدید برگزار و مورد توجه باشد.

طالبی افزود: دوره های آموزشی و آگاهی بخشی با هدف  معرفی ظرفیت های بورس و سرمایه گذاری مالی  برای کارفرمایان و عموم مردم برگزار شود و تبیین ایفای نقش کارآفرینی و لزوم تامین سرمایه در واحدهای آموزش تاکید و از ابعاد مختلف تشریح شود.

استاندار یزد بر تداوم پایش عملکرد ستاد اقتصاد مقاومتی تاکید و گفت:ارزیابی بخش خصوصی از عملکرد سایر کارگروه ها در ستاد همزمان با پایش روند سایر فعالیت ها  و پیشنهاد جدید صورت گیرد.

طالبی در پایان بیان کرد:مصوبه ستاد اقتصاد مقاومتی با موضوع لزوم تامین روپوش مدارس از ظرفیت نساجی و تولیدات استان برای اجرا در  سال جاری دیر تر از فصل مدارس اعلام شد اما این موضوع برای سال آینده در سطح استان اجرایی خواهد شد.

استاندار یزد کارگروه اقتصادی استانداری اخبار اقتصادی یزد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر