کد خبر: 736269 A

مهرور دستور داد:

مدیرکل مدیریت بحران استانداری البرز گفت: با توجه به ایام پایانی سال و نزدیک شدن به شب چهارشنبه آخر سال دستورالعمل اقدامات مدیریتی جهت پیشگیری و مقابله با خطرات احتمالی به کلیه دستگاه‌های عضو شورای هماهنگی مدیریت بحران استان ابلاغ شد.

به گزارش ایلنا، مهدی مهرور با اعلام این خبر اظهار داشت: با عنایت به لزوم حفظ آمادگی جهت کنترل شرایط و بکارگیری کلیه ظرفیت‌ها، امکانات، تجهیزات و نیروی انسانی برای شب چهارشنبه آخر سال و با توجه به اهمیت موضوع، اقدامات مدیریتی و عملیاتی در قالب 16 بند در راستای‌ارتقاء ایمنی، کاهش‌خطرات و جلوگیری از حوادث انسان ساخت به فرمانداران، فرماندهان نظامی و انتظامی، روسا و مدیران دستگاه‌های اجرایی و شهردارها ابلاغ شد.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری البرز نیز با اشاره به بارش‌های هفته گذشته در ارتفاعات استان و بخصوص در محور کرج چالوس و انسداد صورت گرفته عنوان کرد: سریعاً به ریاست استاندار محترم جلسه شورای هماهنگی مدیریت بحران استان در اتاق مانیتورینگ اداره کل مدیریت بحران استانداری تشکیل و نسبت به اتخاذ تدابیر لازم و اعزام دستگاه‌ها به منطقه اقدام شد.

 وی افزود: همچنین با دستور استاندار محترم نسبت به تشکیل جلسه شورای هماهنگی مدیریت بحران در بخش آسارا به ریاست معاون هماهنگی امور عمرانی اقدام شد و با همراهی اعضاء عملیات بازگشایی محور از ساعت 22:00 الی 4:30 صبح انجام گرفت.

مهرور در ادامه در خصوص اقدامات صورت گرفته در روزهای گذشته اظهار داشت: جمع‌بندی ضریب نفوذ بیمه در مساکن شهری و روستایی استان انجام و به سازمان مدیریت بحران کشور ارسال شد.

وی ادامه داد: در راستای برگزاری بهار ایمن در جلسات ستاد سفر استان شرکت و اقدامات لازم نیز در این خصوص صورت گرفته است.

وی همچنین اشاره کرد: در راستای برگزاری مانورهای تخصصی برای مقابله با حوادث احتمالی با هماهنگی مدیریت بحران استانداری در روز چهارشنبه با همکاری فرمانداری ساوجبلاغ و شهرداری کوهسار مانور ساعت صفر اطفاء حریق در منطقه صنعتی برگزار خواهد شد.

مدیریت بحران مهرور
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر