کد خبر: 735995 A

مهدی رنجبر خبر داد:

معاون اداره کل ارشاد فارس از ممنوع شدن برگزاری کنسرت حمید حامی در شیراز خبر داد.

به گزارش ایلنا، مهدی رنجبر گفت: اکنون که چهلمین سال پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی را با شکوهی بیش از پیش جشن گرفتیم، برخی در تلاشند تا این جشن ملی را با ایجاد حواشی نامرتبط و بزرگ نمایی برخی اتفاقات به تلخی بکشانند .

معاون هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس افزود: در راستای شادابی و نشاط بیش از پیش جامعه به‌ویژه در روزهایی که مشکلات اقتصادی فشارهای زیادی را بر جامعه تحمیل کرده، تلاش دارد تا با اجرای برنامه‌های شاد و مفرحی، روحیه شادابی و نشاط را در جامعه زنده نگه دارد. از این رو پس از بازبینی‌ها و بررسی‌های اولیه، مجوز اجرای این‌گونه برنامه‌ها را صادر می‌کند.

رنجبر اظهار داشت: در تمام مراحل از آغاز صدور مجوز تا انتها، این اداره کل به‌ویژه بخش فرهنگی هنری و حراست، با دغدغه و حساسیت فراوان تلاش دارند برنامه‌ها بدون هیچ‌گونه مشکلی برگزار شوند و مردم بتوانند از آنها استفاده کنند .

وی ادامه داد: مدیریت حوزه فرهنگ و هنر استان ادب پرور فارس نخواهد گذاشت تا برخی با سوءاستفاده از موقعیت، برنامه ها را با حاشیه‌سازی‌های غیرمرتبط و خارج از هنجارهای فرهنگی و هنری جامعه، به حاشیه ببرند و این اداره کل در اجرای کنسرت حمید حامی، در سانس اول به محض مشاهده پخش یک تصویر نامتعارف، سریع ضمن تذکر لازم از ادامه و تکرار آن جلوگیری کرد.

معاون هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس بیان داشت: لذا شایسته نیست برخی با دیدن یک حاشیه، که با واکنش سریع و به موقع حراست این اداره کل، از ادامه آن بدون ایجاد تشنج و با آرامش تمام، جلوگیری شده است، با بزرگ نمایی آن، موجبات تکدر خاطر دیگران شوند .

رنجیر گفت: این اداره کل ضمن محکوم کردن این حرکت، به مردم شریف و شهیدپرور شیراز و استان فارس، این اطمینان را می دهد که با پیگیری و بررسی های لازم، با عوامل فنی، اتاق انفورماتیک و برگزار کننده، برخورد قانونی انجام شده و تذکرات لازم نیز به خواننده و گروه اجرایی ابلاغ شده و مجوز هیچ اجرایی برای این گروه تا اطلاع ثانوی در استان فارس صادر نخواهد شد.

حمید حامی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر