کد خبر: 734802 A

مدیر عامل شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه:

نایب رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه گفت: بنا به درخواست شهروندان و مسافران و با برنامه ریزی انجام شده از روز دوشنبه 6 اسفند ماه 97 دو قطار سریع السیر به صورت مستقل از ایستگاه ارم سبز واقع در خط ۵ مترو به سمت کرج -گلشهر اعزام می شود.

به گزارش ایلنا، فرنوش نوبخت با اشاره به اینکه قبلا قطار سریع السیر از ایستگاه صادقیه به سمت کرج-گلشهر اعزام می شدند، افزود: با توجه به حجم بالای مسافر که در ایستگاه صادقیه وجود دارد، مسافران در ایستگاه ارم سبز در ساعات شلوغی عصرگاهی برای سوار شدن به قطارهای سریع السیر با مشکل روبرو بودند.

وی تصریح کرد: شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه با رویکرد تغییر و بهینه سازی ساعات شلوغی براساس الگوی تقاضای سفر، با توجه به تقاطعی بودن ایستگاه ارم سبز با خط 4 و 5 مترو اعزام دو قطار فوق العاده سریع السیر از ایستگاه ارم سبز به سمت کرج-گلشهر را در برنامه قرارداد .

نوبخت گفت: با توجه به برنامه‌ریزی‌های انجام شده، در خط ۵ متروی تهران و حومه زمان تردد قطارهای سریع السیر از ایستگاه  ارم سبز، ساعات 18:27 و 19:27 درنظر گرفته شد تا افرادی که می‌خواهند در ساعات شلوغی عصرگاهی که با حجم بالایی از مسافر روبرو هستیم از ایستگاه ارم سبز به مقصد کرج-گلشهر سفرکنند راحت تر از قطارهای سریع السیر استفاده کنند.

طبق برنامه‌ریزی جدید اعزام‌های سریع السیر ساعات  18:20 و 19:20 ایستگاه صادقیه به سمت کرج- گلشهر بدون توقف از ایستگاه ارم سبز عبور می کند.

 

مترو تهران کرج فرنوش نوبخت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر