کد خبر: 734596 A

رئیس روابط عمومی شهرداری منطقه یک مشهد از برگزاری مراسم درختکاری این منطقه در 12 اسفندماه ساعت 10 صبح به یاد شهدای مدافع حریم امنیت(27 شهید حادثه تروریستی سیستان و بلوچستان) خبر داد.

به گزارش ایلنا از مشهد؛ جواد امیری در این رابطه به خبرنگار ما گفت: این مراسم با حضور خانواده معزز شهدا، اعضای شورای اسلامی شهر مشهد، شهردار و مدیران منطقه یک، اعضای شورای اجتماعی محلات، سمن‌های زیست محیطی و شهروندان در بوستان امین واقع در  بولوار سجاد برگزار می‌شود.

وی با اشاره به دیگر برنامه‌های هفته درختکاری در این منطقه، گفت: از مورخه 8 اسفندماه شهروندان می‌توانند با مراجعه به سه مکان درنظر گرفته شده در سطح منطقه، نهال های مثمر و غیرمثمر را تحویل گرفته و نسبت به ثبت نام طرح آنلاین درختکاری و مشارکت مردمی اقدام کنند.

رئیس روابط عمومی شهرداری منطقه یک مشهد ادامه داد: نهال‌های مثمر و غیرمثمر در سه مکان بلوار ارشاد- ارشاد 3، ورودی ششصد دستگاه، پنجراه سناباد روبروی بوستان ابن سینا و میدان احمدآباد- ابتدای بلوار کلاهدوز، نبش هتل هما شماره یک توزیع خواهد شد.

امیری در پایان یادآور شد: خوشبختانه اطلاع رسانی‌های لازم در خصوص مراسم درختکاری و توزیع نهال در سطح منطقه با نصب بنر صورت پذیرفته است.

اعضای شورای روابط عمومی شهرداری سیستان و بلوچستان مشهد امنیت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر