کد خبر: 734288 A

رحیمیان خبر داد:

رییس مرکز بهداشت تربت جام تاکید کرد: متصدیان مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی از عرضه مواد غذایی فاقد مجوز بهداشتی خودداری کنند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از تربت جام، محمد رحیمیان در این رابطه گفت: با توجه به بازدیدهای بازرسان بهداشت محیط از مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی در هفته اخیر، حدود ۵۰۰ کیلوگرم مواد غذایی تاریخ گذشته و غیرقابل مصرف کشف و پس از دستور قضایی، تمامی اقلام معدوم شد. 

محمودرضا دیدار احمدی نیز در این باره، با بیان اینکه در حال حاضر پرونده متخلفان در مراجع قضایی در حال رسیدگی است، به متصدیان مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی توصیه کرد تا ضمن رعایت تمامی موازین بهداشتی از عرضه مواد غذایی فاقد مجوز بهداشتی خودداری کنند.

وی افزود: همشهریان در صورت مشاهده هرگونه تخلف بهداشتی در مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی و اماکن عمومی، مراتب را برای رسیدگی به سامانه ۱۹۰ اطلاع دهند.

مسئول واحد سلامت محیط مرکز بهداشت شهرستان تربت جام نیز با اشاره به نظارت و بازدیدهای بازرسان بهداشت محیط، اظهار داشت: در بررسی چند واحد صنفی و مشاهده تخلفات، با انجام مراحل قانونی و ارسال پرونده به دادسرا، تمامی اقلام کشف شده با دستور مقام قضایی کشف و با حضور کارشناسان بهداشت محیط و همکاری نیروی انتظامی معدوم‌‌‌سازی شد.

مرکز بهداشت موادغذایی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر