کد خبر: 733613 A

رئیس پلیس راه مازندران اعلام کرد:

رئیس پلیس راه مازندران گفت: محدودیت‌های ترافیکی از امروز چهارشنبه ۸ اسفند تا روز شنبه ۱۱ اسفند در جاده‌های مازندران اعمال می‌شود.

به گزارش ایلنا، سرهنگ علیرضا قدمی گفت: رفت و آمد موتور سیکلت از ساعت ۱۲ ظهر روز چهارشنبه ۸ اسفند تا ساعت ۶ روز شنبه ۱۱ اسفند از جاده‌های کرج، چالوس، هراز، سوادکوه و جاده تهران –  سمنان –  مشهد و برعکس ممنوع است.

وی افزود: آمد و شد موتور سیکلت‌های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت‌های ضروری در مسیر مجاز جریان ترافیک بلامانع خواهد بود.

سرهنگ قدمی گفت: رفت و آمد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۴ تا ۲۴ روز جمعه ۱۰ اسفند از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس راه در محل، آمد  و شد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۷ تا ۲۴ روز جمعه از مرزن آباد به سمت کرج بصورت یک طرفه خواهد بود.
 
رئیس پلیس راه مازندران با بیان اینکه رفت و آمد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از جاده کرج – چالوس و برعکس کماکان ممنوع است، افزود: آمد و شد همه تریلر‌ها در جاده هراز کماکان ممنوع است.
 
وی گفت: همه کامیون‌ها و کامیونت‌ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ تا ۲۴ روز چهارشنبه ۸ اسفند و همچنین از ساعت ۸ تا ۲۴ روز‌های پنجشنبه و جمعه ۹ و ۱۰ اسفند از جاده هراز ممنوع است.

رئیس پلیس راه مازندران افزود: مرکز کنترل ترافیک پلیس راه مازندران با شماره ۲۱۸۲۴۴۳۴ و ۲۱۸۲۴۴۲۰ با پیش شماره ۰۱۱ به طور شبانه روز آماده پاسخگویی در خصوص وضعیت راه‌های استان است.
 
مازندران ۱۰ هزار و ۷۰۰ کیلومتر راه اصلی و فرعی دارد که سه جاده چالوس، هراز، سوادکوه را به پایتخت و جاده کیاسر مازندران را به سمنان متصل می‌کند.

پایتخت پلیس راه جاده مشهد مواد سوختی و فاسد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر