کد خبر: 733427 A

خوش‌نژاد:

مدیر مسئول آموزشگاه فانوس هنر از اجرای نمایش «شازده کوچولو» با همراهی سازهای زهی در آخرین ماه سال 97 در کرج خبر داد.

به گزارش ایلنا، سیده سعیده خوش‌نژاد با اشاره به جایگاه داستان «شازده کوچولو» در ادبیات کودک و نوجوان جهان گفت: نمایش «شازده کوچولو» اقتباسی از داستانی به همین نام اثر آنتوان دوسنت اگزوپری فرانسوی است. اقتباس‌های نمایشی از این شاهکار ادبی در دنیا متداول است به گونه‌ای که در زبان فارسی  اقتباس کامیابی مسک، عباس جوانمرد، علی‌اصغر دشتی از همه مشهورتر است.

مدیر مسئول آموزشگاه فانوس هنر افزود: در اجرایی که توسط هنرجویان آموزشگاه فانوس هنر و هنرستان موسیقی بهسان کرج به صحنه خواهد رفت تمام بازیگران نمایش دختر هستند و همگی بازی خود را با نوازندگی همراه خواهند کرد.

این کارگردان تئاتر در ادامه گفت: در این اجرا به‌منظور دستیابی به زبان هنری جدید و مشترک توسط هنرجویان عرصه موسیقی و نمایش روی متنی بسیار زیبا و سرشار از نشانه‌های معنوی کار شد و در نتیجه نمایشی بسیار دیدنی برای تمامی سنین، چه خردسال و چه بزرگسال تولید شد.

خوش نژاد در پایان گفت: عوامل این نمایش عبارتند از نویسنده: عباس جوانمرد؛ کارگردان: سعیده خوش نژاد؛ مشاور کارگردان: مجید لکی سهلوانی؛ ساخت افکت: پدرام راجی؛ نریشن: آناهیت کزازی؛ عکس: فوژان پارسا و آذر معصومی؛ صدا: ریحانه رحمانیان؛ منشی صحنه: ستایش آزادمنش؛ دستیار کارگردان: ریحانه رحمانیان؛ دستیاران صحنه: مهیار کشاورز، محمدحسین ولیلو و کوروش دستورانی؛ بازیگران به ترتیب ورود به صحنه: فاطمه نعمتی، غزل قاسمی، سارینا عبدالملکی، نگین دشتی، ستایش آزادمنش، ستایش محمدی فر، تینا خلج، شیدا عسکری، المیرا معصومی.

این نمایش روزهای 16 و 17 اسفند97 در دو سانس، ساعت‌های17 و 19 در سالن حیاتی‌مهر  اداره کل فرهنگ و ارشاد سلامی استان البرز اجرا خواهد شد.

علاقه‌مندان برای تهیه بلیط می‌توانند به سایت تیوال، آدرس https://www.tiwall.com/p/shazdehkocholo  مراجعه کنند یا  با شماره تلفن 09360862332 تماس بگیرند.

نمایش شازده کوچولو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر