کد خبر: 733250 A

دادستان بردسکن خبر داد:

دادستان بردسکن از نزاع بین 4 دانش آموز در یکی از هنرستان‌های پسرانه بردسکن خبر داد.

به گزارش ایلنا از بردسکن، احمد فرزانه ظهر امروز گفت: درپی نزاع و درگیری بین 4 دانش آموز هنرستان کار و دانش پسرانه  شهید هنرور بردسکن بلافاصله نیروهای انتظامی در محل  مدرسه حاضر و دانش آموزان که با یکدیگر نزاع می‌کردند را دستگیر کردند. 

دادستان بردسکن افزود: دراین رابطه پرونده ای تشکیل و طبق اظهارات انجام شده این درگیری به خاطر گردن بند یکی از دانش آموزان بوده است.

وی عنوان کرد: در این درگیری بر اثر وارد شدن شی سخت بر سر یکی از دانش آموزان وی مصدوم می‌شود که بلافاصله به اورژانس بیمارستان ولی عصر بردسکن منتقل می‌شود. 

وی افزود: درحال حاضر هر 4 دانش آموز این نزاع بازداشت هستند و باید مدیر هنرستان پاسخ گو باشد که چرا این نزاع در یک مرکز آموزشی رخ دهد.

فرزانه اظهار کرد: طبق گزارشات واصله  دو مورد درگیری دیگر نیز در این هنرستان رخ داده است و متاسفانه مدیریت این هنرستان و یا مدیریت آموزش و پرورش هیچگونه گزارشی را دراین رابطه به دادستانی اعلام نکرده اند و در همین رابطه مدیر هنرستان را به دادسرا احضار خواهیم کرد و باید پاسخگو باشد که چرا این حادثه در این مرکز آموزشی رخ داده است.

دادستان بردسکن گفت:  مدیران ادارات موظف هستند چنانچه جرمی در حوزه فعالیت آنها رخ می دهد  آن را به دادسرا گزارش دهند که متاسفانه تاکنون هیچگونه گزارشی از حوادث اخیر رخ داده در این مرکز آموزشی به دادسرا اعلام نشده بود که از وقوع چنین حرکتی پیشگیری شود.

آموزش و پرورش بیمارستان دادسرا دانش آموز دانش آموزان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر