کد خبر: 733242 A

قاسم پور مطرح کرد:

سرپرست فرمانداری بردسکن بر تامین ارزاق عمومی مردم تاکید کرد و گفت: هیچگونه کوتاهی و کمبود مایحتاج عمومی از مدیران ادارات مورد قبول نیست.

به گزارش ایلنا از بردسکن، ابراهیم قاسم پور در جلسه هماهنگی و برنامه ریزی ستاد تسهیلات نوروزی و خدمات سفر این شهرستان گفت: مدیران باید در خدمت رسانی به مردم پیگیر مطالبات آنها باشند و در مطالبه گری از مرکز استان کوتاهی نکنند.

وی به تشکیل کمیته‌های 11 گانه این ستاد اشاره کرد و گفت: امسال کمیته بانک‌ها نیز به کمیته های 10 گانه ستاد افزوده شد. 

قاسم پور عنوان کرد: خوشبختانه با اقدامات انجام شده و برنامه ریزی های صورت گرفته هیچگونه کمبودی در تامین ارزاق عمومی نداریم و امید است با تدابیر اتخاذ شده این مهم در شهرستان همچنان پایدار بماند.

وی با اشاره به اینکه سرانه مصرف گوشت مرغ در بردسکن روزانه 3 و نیم تن است، گفت: فقط طی یک هفته اخیر 31 تن گوشت مرغ گرم با قیمت مصوب توزیع شده است.

سرپرست فرمانداری بردسکن با توجه به موقعیت شهرستان بردسکن به عنوان دروازه خراسان رضوی  گفت: شهرستان بردسکن 220 جاذبه گردشگری دارد که می طلبد  با توجه به اقامتگاههای بوم گردی در شهرستان نسبت به  معرفی این اماکن اقدام  تا زمینه ماندگاری مسافران نوروزی و گردشگران را به صورت شب خواب فراهم آوریم. 

وی بر خدمات مطلوب به مسافران نوروزی و زائران تاکید کرد و گفت:  تمامی مدیران ادارات باید درایام تعطیلات نوروزی در دسترس باشند و پاسخ تلفن های خود را بدهند.

وی بر تهیه لیست کشیک های نوروزی  و معرفی نیروها در ایام تعطیلات نوروزی تاکید کرد و گفت: اگر مدیری دراین ایام به مرخصی رفت فرد جانشین باید در تصمیم گیری ها اختیارات لازم را داشته باشد.

رئیس ستاد تسهیلات سفرهای نوروزی بردسکن برفعال کردن کمیته های 11 گانه و بر ارائه گزارش به دبیرخانه ستاد تاکید کرد و گفت: تمامی پروژه های عمرانی و هر گونه عملیات حفاری دستگاههای خدماتی در سطح شهرستان و در مسیر تردد وسائط نقلیه مسافران نوروزی از 25 اسفندماه تعطیل و هر گونه عملیات در صورت نیاز فقط با هماهنگی فرمانداری خواهد بود.

قاسم پور از فعالیت ستاد اسکان مسافران نوروزی در آموزش و پرورش خبرداد و گفت: امسال با برنامه ریزی های انجام شده 10 پایگاه ستاد اسکان با تمامی تجهیزات آماده سازی شده است و از 25 اسفندماه آماده خدمات و پذیرایی از مسافران نوروزی می باشند.

وی به تهیه و تامین 90 تن میوه شب عید در شهرستان خبرداد و گفت:  هیچگونه کمبودی در تامین میوه و ارزاق عمومی مردم در شهرستان بردسکن نداریم  و ذخیره سازی لازم صورت گرفته است.

وی از آمادگی مدیران دستگاههای اجرایی در  پذیرایی و خدمات رسانی به مسافران نوروزی تقدیر کرد و از دستگاههای امداد رسان و خدماتی خواست از هم اکنون تدابیر لازم را اتخاذ کنند تا در نحوه خدمات رسانی به مردم  با مشکلی مواجه نشوند.

تلفن خدمات رسانی به مردم خدمات رسانی به مسافران خدمت رسانی به مردم ستاد تسهیلات نوروزی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر