کد خبر: 732855 A

رئیس اتاق بازرگانی اصفهان :

رئیس اتاق بازرگانی اصفهان گفت: باید مطالبه گری در حوزه آب را داشته باشیم البته احیای آب، فرودگاه و راه آهن برای توسعه اصفهان همواره مطرح خواهد بود و آن را به گوش مسئولان کشوری خواهیم رساند.

سیدعبدالوهاب سهل‌آبادی در ابتدای این برنامه اظهار کرد: ما با سفر به دمشق به دنبال تفریح نبودیم بلکه به دنبال بازاریابی و بازارسازی برای ایران بودیم در حالی که برخی به دلیل رقابت همه چیز را زیر سوال می برند.

وی ادامه داد: اتاق برای همه به معنای این نیست که از بزرگان کار و سرمایه مغفول شوند از سوی دیگر به ما تهمت می زنند که این ائتلاف پیر هستند اما به پیر و جوان بودن نیست بلکه باید همه کار کنیم.

رئیس فعلی اتاق بارزگانی اصفهان با بیان اینکه برخی فکر می کنند ما تنها داد و قال کرده ایم،گفت: اتاق بازرگانی اصفهان تلاش های زیادی برای بازگشت آب اصفهان انجام داد و شکایت های زیادی در عرصه اقتصادی انجام شده که نمونه آن هزار و 800 میلیارد تومان بدهی تأمین اجتماعی بود که  اتاق بازرگانی وارد عمل شد.

وی افزود: امروز اگر کسی بخواهد به سفر خارجی برود برای آن آیین نامه مشخص شده است و بر اساس برنامه باید عمل کند.

سهل آبادی تاکید کرد: تمام کسانی که کاندیدای انتخابات اتاق بازرگانی شده اند ارزشمند هستند و پاسخی برای حاشیه سازی ها نداریم و اگر هرکدام از آنها در این دوره موفق شوند رأی بالایی را جذب کنند به آنها کمک خواهیم کرد.

وی اضافه کرد: باید مطالبه گری در حوزه آب را داشته باشیم البته احیای آب، فرودگاه و راه آهن برای توسعه اصفهان همواره مطرح خواهد بود و آن را به گوش مسئولان کشوری خواهیم رساند.

رئیس اتاق بازرگانی اصفهان گفت: برای رونق اقتصادی اصفهان تنها شعار نداده ایم در همین راستا می توان گفت عمده رکود اقتصادی اصفهان ناشی از زاینده رود است به طوری که دومیلیون توریست اصفهان به چند هزار نفر رسیده البته رکود در کل کشور وجود دارد اما اتاق بارزگانی اصفهان همواره در چندسال اخیر اول بوده است.

وی ادامه داد: در سفر به پاریس که شهردار اصفهان نیز حضور داشت در مجلس ملی فرانسه حضور پیدا کردیم، هزینه های مدیریت شهری توسط خودشان پرداخت شد و هزینه های ما نیز توسط اتاق بازرگانی پرداخت شد.

نشست خبری مجمع تشکل‌ها و فعالان اقتصادی ظهر امروز با حضور 15 نفر کاندیداهای این ائتلاف با شعار اتاق برای همه،همه برای نجات اصفهان برگزارشد و بر احیای آب، فرودگاه و راه آهن برای توسعه اصفهان تاکید کرد.

 

آیین نامه اصفهان ایران راه آهن فرودگاه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر