کد خبر: 732348 A

مدیر حقوقی و امور قراردادها سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران ضمن تأکید بر رفع موانع تولید، احیای واحدهای راکد و نیمه راکد را برای روند توسعه صنعتی مناسب برشمرد.

به گزارش ایلنا ، فرهاد اصل ایرانی‌فام در نشست هیأت داوری شرکت شهرک‌های صنعتی استان خراسان رضوی، اظهار کرد: نگاه سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران به مسئله کارآفرینی، فعالیت های صنعتی و اقدامات مؤثر در حوزه صنعت، نگاه حمایتی در راستای افزایش تولید و اشتغال بوده و در این راستا حمایت ها به انجام رسیده است.

وی افزود: امور حقوقی سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران از سرمایه گذاری‌های مشروع با هدف ایجاد تولید و اشتغال حمایت کرده و همچنین برای رفع موانع تولید آنها، مشاوره های حقوقی ارائه داده و  همیشه در کنار صاحبان صنعت بوده تا روند استارت شروع کار آنها با سرعت بیشتری آغاز شود و دغدغه ای نداشته باشند.

ایرانی فام ادامه داد: با توجه به فرصتی که از سوی سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران برای واحدهای صنعتی و تولیدی راکد و نیمه راکد فراهم شده صنعتگران باید از این فرصت بدست آمده نهایت بهره را ببرند و ساخت و ساز واحد خود را به اتمام برسانند.

وی عنوان کرد: با مشاوره‌های حقوقی که به صاحبان صنعت داده شده و حمایت‌های سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران، از ابتدای امسال 94 واحد راکد و نیمه راکد به چرخه تولید و اشتغال بازگشتند.

مدیر حقوقی و امور قراردادها سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران، خاطر نشان کرد: تمام پرونده های حقوقی صنعتگران در سراسر شهرک‌ها و نواحی صنعتی کشور با دقت بالا از سوی سازمان رصد و بررسی شده تا کوچکترین حقی از صنعتگران ضایع نشود.

ایرانی فام تأکیدکرد: در مسیر حمایت از صنعت و صنعتگران و کمک به ایجاد تولید و اشتغال هیچ کوتاهی را نخواهیم پذیرفت تا صاحبان صنعت به سمت پیشرفت و رشد اقتصادی، پر شتاب حرکت و فعالیت کنند و هیچ واحد صنعتی فعال حتی با کمترین میزان اشتغالزایی تعطیل نشود.

 

 

 

استان خراسان رضوی اشتغال ایران سرمایه گذاری صنایع کوچک
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر