کد خبر: 731871 A

صحراگرد بیان کرد؛

مدیرکل نظارت بر خدمات شهری شهرداری مشهد از صرفه جویی 22 میلیارد تومانی در حوزه خدمات شهری طی سال 97 خبر داد.

به گزارش ایلنا از مشهد؛علیرضا صحراگرد گفت:با مجموعه اقداماتی از جمله مدیریت هزینه‌ها، استحصال درآمدها، تشدید نظارت و مهندسی مجدد بر پیمان‌هایمان، توانستیم در سال جاری بالغ بر ۲۲ میلیارد تومان صرفه جویی در حوزه خدمات شهری انجام دهیم.

وی افزود: در گام دیگر، ناوگان قدیمی خدمات شهری که در سطح شهر تردد داشت و شایسته شهر مشهد نبود و همچنین مشکلاتی مانند شیرابه با خود به همراه داشت را اقدام به نوسازی نمودیم که تا کنون بیش از ۹۵ درصد از ناوگان خدمات شهری نوسازی شده است.

مدیرکل نظارت بر خدمات شهری شهرداری مشهد تصریح کرد:طرح گسترش تفکیک از مبدا نیز به عنوان یکی از موضوعات مهم و اولویت‌های سال آینده در دستور کار قرار دارد که طرح آزمایشی هم در این مورد از منطقه ۹ آغاز شده است که با تسری یافتن آن به همه شهر، بخشی از هزینه‌های جمع‌آوری زباله‌های شهر تامین خواهد شد.

وی با اشاره به رضایتمندی 82 درصدی مردم مشهد از جمع‌آوری زباله و رفت و روب توسط شهرداری، ادامه داد: با وجود ۳ هزار و ۸۰۰ چشمه سرویس بهداشتی، اما هم از لحاظ پراکنش دچار اشکال بوده و هم مردم رضایت کافی از خدمات دهی و نظافت این سرویس‌های بهداشتی ندارند لذا در پی آن هستیم تا در سال آینده در این حوزه نیز وضعیت را بهبود بخشیم.

زباله شهرداری صرفه جویی مشهد تشدید نظارت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر