کد خبر: 731195 A

استاندار البرز:

استاندار البرز با بیان اینکه برنامه‌ریزی صحیح اهداف توسعه از پژوهش آغاز می‌شود، ادامه داد: با توجه به سنگینی مسئولیت های محوله از سوی نظام و اهداف دولت تدبیر و امید، لازم است با دقت و حساسیت ویژه که بر مبنای علم و پژوهش است به اهداف توسعه‌ای البرز دست یابیم.

به گزارش ایلنا، عزیزاله شهبازی امروز در جلسه شورای برنامه‌ریزی استان البرز ضمن قدردانی از تلاش‌های یک‌سال اخیر اعضای این شورا، افزود: اقدامات و تلاش‌های خوبی صورت گرفته ولی در عین حال پراکنده کاری و ناهماهنگی در راستای تحقق اهداف نیز مشهود است.

وی با بیان اینکه برنامه‌ریزی صحیح اهداف توسعه از پژوهش آغاز می‌شود، ادامه داد: با توجه به سنگینی مسئولیت‌های محوله از سوی نظام و اهداف دولت تدبیر و امید، لازم است با دقت و حساسیت ویژه‌ای به امور بپردازیم.

شهبازی گفت: امید است سال 98 بتوانیم با برنامه‌ریزی دقیق‌تر که بر مبنای علم و پژوهش است به اهداف توسعه‌ای البرز دست یابیم.

وی افزود: در جلسه شورای برنامه ریزی استان باید نقشه راه دقیقی برای پیشبرد اهداف استان تهیه و تدوین شود.

استاندار البرز اضافه کرد: سند آمایش سرزمین استان را که از بدو ورود مورد پیگیری قرار داده ام از جمله اقدامات خوب و موثر برای استان است که مبنای علمی و پژوهشی دارد و باید طی جلسه ای تخصصی به روز شود.

شهبازی افزود: متناسب با سیاست‌های دولت تدبیر و امید درباره اعتبارات هزینه‌ای و جاری همکاری کاملی در مجموعه استان وجود دارد.

وی با تاکید بر لزوم پرداخت به موقع مطالبات قانونی پرسنل، عنوان کرد: برای موضوع معیشت کارکنان و پرداخت به موقع مطالبات آنها نیز تدابیر لازم در استان اندیشیده شده است.

استاندار البرز گفت: در ایام پایانی سال ادارات و سازمان‌ها باید به گونه‌ای برنامه‌ریزی کنند که کشیک ها برای پاسخ‌گویی به مردم حضور داشته باشند.

وی افزود: مدیران دستگاه‌های اجرایی باید سال آینده با ترسیم افق کاری خود، برنامه‌محور و عمل‌گرا حضور یابند.

عزیزاله شهبازی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر