کد خبر: 731146 A

وزیر جهاد کشاورزی مطرح کرد:

وزیر جهاد کشاورزی با بیان اینکه تولید شیلات کشور بعد از انقلاب 40 برابر شده است، گفت: به ترامپ می‌گوییم هر کاری دلش می‌خواهد انجام دهد.

به گزارش خبرگزاری ایلنا لرستان، محمود حجتی در آیین افتتاح مجتمع پرورش ماهیان خاویاری پلدختر اظهار کرد: از سرمایه‌گذاران و تولیدکنندگان تشکر می‌کنم که با وجود همه ضعف‌هایی که ما داریم شبانه‌روز تلاش می‌کنند و فعالیت‌هایشان را ادامه می‌دهند.

وی یادآور شد: کل تولید شیلات کشور قبل از انقلاب ۳۰ هزار تن بود که این آمار الان به یک میلیون و ۲۰۰ هزار تن رسیده و ۴۰ برابر شده است.

حجتی بیان کرد: ظرفیت‌های زیادی در کشور داریم که به برکت نظام و حمایت مسئولان خوشبختانه در بحث تولیدات این بخش وضعیت خوبی داریم.

وزیر جهاد کشاورزی همچنین به قیمت خرید تضمینی برخی محصولات اشاره کرد و افزود: در حال پیگیری هستیم. ۲۷۷ نماینده مجلس در خصوص قیمت گندم و برای حمایت از کشاورزان یک نامه را امضا کرده‌اند که کمتر چنین چیزی را با این همه امضا شاهد بوده‌ایم.

وی یادآور شد: با وجود خشکسالی‌ها خوشبختانه توانسته‌ایم با زحمات و تلاش کشاورزان در گندم به تولید خوب ملی برسیم و واردات نداشته باشیم.

حجتی با بیان اینکه امروز نان را با دستان خودمان تولید می‌کنیم، اضافه کرد: با وجود چنین شرایطی است که به ترامپ می‌گوییم هر کاری دلش می‌خواهد انجام دهد.

خبرنگار: سمیه مهرابی

وزیر جهاد کشاورزی ترامپ هر کاری دلش می‌خواهد انجام دهد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر