کد خبر: 731145 A

معاون اقتصادی استاندار یزد:

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار یزد با بیان اینکه جامعه نخبگان نقش به سزایی در جریان سازی جامعه دارند، گفت: نخبگان بر مبنای نیازهای استان و کشور گفتمان سازی کنند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، علی زینی‌وند نشست شورای علمی نخبگان استان ساختار شورای علمی بنیاد نخبگان استان را ساختاری سیاست‌گذار و گفتمان ساز دانست و اظهار داشت: جامعه نخبگان نقش به‌سزایی در تولید علم، دانش و جریان سازی جامعه دار‌د و می‌تواند جزو گروه های مرجع مردم باشد.

وی بر ضرورت گفتمان سازی نخبگان بر مبنای نیازهای روز استان و کشور تاکید کرد و ادامه داد: ریاست محترم جمهور با انتخاب فردی توانمند و آگاه به مسائل روز دنیا و کشور و جایگاه دادن به معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری نشان داده که ا‌همیت ویژه‌ای برای این حوزه قائل است.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار افزود: مدیریت ارشد استان ‌نیز تلاش دارد تا به واسطه توجه به شرکت‌های دانش‌بنیان و استارتاپ‌ها مشکل اشتغال فارغ‌التحصیلان دانشگاهی را رفع کند و برای تحقق این مهم اقدامات و برنامه‌ریزی‌های خوبی انجام شده است.

زینی‌وند در پایان خاطرنشان کرد: در شرایط فعلی کشور، نخبگان می‌توانند الگوساز، اعتمادساز و جریان‌ساز باشند و لازم است در این مقطع از زمان امکانات رسمی کشور بیش از گذشته در اختیار جامعه علمی کشور قرار گیرد.

نخبگان یزد اقتصادی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر