کد خبر: 730882 A

سردار محمدیان:

فرمانده انتظامی استان البرز گفت: تعامل پلیس با سازمان نظام پزشکی استان گامی موثر در ارتقاء احساس امنیت در بین اقشار مختلف جامعه است و این همکاری ها بیش از پیش ادامه خواهد داشت.

به گزارش ایلنا، سردار عباسعلی محمدیان در دیدار با محمدرضا خردروستا، رئیس سازمان نظام پزشکی کرج با اشاره به اهمیت توجه به سلامت جسمی و روانی افراد در جامعه خاطرنشان کرد: دو نعمت سلامتی و امنیت در جامعه همواره از اهمیت بالایی برخودار است که نیروی انتظامی در کنار جامعه پزشکان به این دو مهم می‌پردازد.

فرمانده انتظامی استان اظهار داشت: با تلاش شبانه‌روزی کارکنان تلاشگر در دفتر نظارت همگانی استان البرز این شرایط مهیاست تا شهروندان به صورت تلفنی و یا حضوری هرگونه پیشنهاد یا نقطه نظر خود از عملکرد پلیس را با سامانه 197 در میان گذاشته و خود را در تحقق ایرانی سربلند و سرافراز با امنیتی پایدار سهیم کنند.

وی با بیان اینکه دستیابی به امنیت پایدار با محوریت مردم ، هدف اصلی پلیس استان البرز است گفت: سازمان ناجا از سازمان های خدمتگزار است و این خدمتگزاری همیشه، خدمتگزاری بی منت بوده و هست.

سردار محمدیان خدمت به مردم را بالاترین خدمت بر شمرد و افزود : خدمت به مردم آن هم خدمت بدون منت و از روی عشق و علاقه و رضایتمندی، کاری بس بزرگ و مجاهدت در راه خداست که کارکنان ناجا از این فرصت نهایت بهره را می برند .

وی با بیان اینکه نیروی انتظامی با همراهی و همدلی مردم و سایر دستگاه ها نقش تاثیرگذار و کلیدی در پیشرفت جامعه دارد اظهار داشت : امنیت و آرامشی که با تعامل و همراهی مردم و سایر دستگاه های مرتبط توسط پلیس تامین می شود ضامن ثمربخشی فعالیت ها و اقدامات در ابعاد مختلف است که در نهایت منجر به برقراری و ایجاد امنیت در سطح جامعه می شود.

فرمانده انتظامی استان با اشاره به پیشگیری علمی از بروز رفتارهای مجرمانه ، کاهش جرائم و افزایش رضایتمندی عمومی را از اهداف اجرای طرح های انتظامی برشمرد و از تعامل و همکاری سایر دستگاه ها از جمله سازمان نظام پزشکی با پلیس ، در راستای انجام موفق مأموریت ها ، تشکر کرد .

سردار محمدیان در پایان اظهار داشت:پلیس البرز از هر جهت آمادگی این را دارد تا همکاری خود را با سازمان نظام پزشکی استان تحکیم بخشد و امید است این ارتباط منجر به افزایش سطح امنیت در استان شود.

سردار محمدیان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر