کد خبر: 730749 A

استاندار البرز:

استاندار البرز گفت: اقدامات و پروژه های اخیر حوزه آموزش و پرورش در نظام جمهوری اسلامی مرهون حضور پویای خیرین است.

به گزارش ایلنا، عزیزاله شهبازی در مراسم کلنگ زنی مجتمع آموزشی خیرساز حضرت زهرا(س) و افتتاح مجموعه فرهنگی و تربیتی محمد امین (ص) ناحیه ۳ کرج که پیش از ظهر چهارشنبه در ماهدشت برگزار شد، با اشاره به اینکه نام خیرین گرانقدر مدرسه ساز در البرز بلند آوازه است، افزود: این مجتمع آموزشی که امروز کلنگ آن بر زمین خورد مورد نیاز مدرسه منطقه است که زمین این مجتمع آموزشی از سوی آموزش و پرورش استان اختصاص یافته و خیر بزرگواری نیز برای این امر 12 میلیارد تومان اعتبار در نظر گرفته اند.

وی با تاکید بر ضرورت تقویت کمی و کیفی زیرساخت های آموزش و پرورش البرز، افزود: باید گام های موثری در راستای سرعت بخشی به هوشمند سازی مدارس برداشته شود.

استاندار البرز با اشاره به اینکه خیرین بازوان توانمند مسئولان در راستای تقویت بسترهای رفاه مردم هستند، اضافه کرد: اقدامات و پروژه های اخیر حوزه آموزش و پرورش در نظام جمهوری اسلامی مرهون حضور پویای خیرین است.

وی با آرزوی سرفرازی و فزونی خیرین، گفت: خیرین مدرسه البرز در کشور به لحاظ مشارکت در اجرای پروژه های آموزشی و فرهنگی رتبه اول را دارند.

شهبازی افزود: با توجه به ارتباط نزدیکی که با بدنه آموزش و پرورش البرز دارم از موانع و دغدغه ها آگاه هستم از این رو در رابطه با تقویت زیرساخت های این بخش با اهتمام ویژه ای وارد میدان شده اند.

وی عنوان کرد: دولت تدبیر و امید نیز با عنایت ویژه به قشر فرهنگی، در بودجه سال 98 نیز برای پاسداشت مقام این عزیزان تدابیر خاصی اندیشیده است.

در این مراسم امام جمعه ماهدشت با قدردانی از توجه استاندار البرز به امر آموزش و پرورش و اهتمام ویژه برای تقویت زیرساخت های این امر مهم، وی را فردی انقلابی دانست که با استعانت از خون شهدا بواسطه بازدیدها و دیدارهای صورت گرفته با خانواده آنها، در مسیر رشد و توسعه استان حرکت می کند.

استاندار البرز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر