کد خبر: 729400 A

در کرمان رخ داد؛

بازپرس ویژه قتل دادسرای عمومی و انقلاب کرمان گفت: باهوشیاری و تلاش شبانه روزی دستگاه قضایی و پلیس استان قاتل ۱۶ ساله در کمتر از ۲۴ ساعت دستگیر شد.

به گزارش ایلنا، سجاد علیدادی سلیمانی بازپرس شعبه هشتم دادسرای عمومی و انقلاب کرمان، گفت: تعدادی جوان که به منظور تماشای یک مسابقه فوتبال در خانه یکی از دوستان دور هم جمع شده بودند پس از پایان مسابقه در خیابان با راننده یک خودرو به صورت لفظی درگیر می‌شوند.

وی افزود: راننده خودرو که همسایه دوستان متهم بوده است به داخل منزلش رفته و پس از مدتی برادر وی (راننده خودرو) از خانه بیرون می‌آید و در کوچه با متهم درگیر و با ضربه چاقو به قتل می‌رسد.
 
این مقام قضایی با اشاره به اینکه مقتول (الف. ع.) متاهل بوده و ۳۴ سال داشته است و با ضربه چاقو به قفسه سینه به قتل رسیده است، عدم کنترل خشم، مصرف مشروبات الکلی ودرگیری لفظی را از مهم‌ترین علل حادثه اعلام کرد.
 
علیدادی سلیمانی گفت: با توجه به اینکه قاتل ۱۶ سال دارد با قرار نگهداری موقت به کانون اصلاح و تربیت معرفی شده است و تحقیقات تکمیلی در خصوص این حادثه و علل احتمالی دیگر آن ادامه دارد.
 
بازپرس ویژه قتل دادسرای عمومی و انقلاب کرمان در پایان با اشاره به لزوم برقراری امنیت برای شهروندان در خصوص مقابله با جرائم خشن افزود: این بازپرسی به صورت شبانه روزی با همکاری دایره جنایی و پلیس آگاهی کرمان در جهت برقراری امنیت در حال فعالیت است و دستگیری متهمان در نزدیک‌ترین زمان ممکن به منظور حفظ امنیت روانی مردم و احقاق حق در پرونده‌های قتل را در دستور کار خود قرار داده است.

انقلاب دستگاه قضایی شبانه روزی قتل جوان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر