کد خبر: 728919 A

فرماندار ماهشهر خبرداد:

فرماندار ماهشهر از شناسایی عوامل تیراندازی در این شهرستان خبرداد.

به گزارش ایلنا، شامگاه جمعه ۲ نفر راکب موتور سوار با تیراندازی به سمت یک خودروی پراید، راننده آن را به قتل رسانده و متواری شدند. همچنین در بندر امام تیراندازی دیگری صبح شنبه اتفاق افتاد که راکبان موتورسیکلتی، یک شهروند را در خیابان به رگبار بستند که فرد مذکور به علت شدت جراحات در بیمارستان جان باخت.
 
در همین رابطه محسن بیرانوند فرماندار ماهشهر گفت: انگیزه هر ۲ تیراندازی اختلاف شخصی بوده و هیچ ارتباطی با عوامل تروریستی ندارند.
 
وی افزود: بلافاصله بعد از تیراندازی ماموران امنیتی و انتظامی نسبت به شناسایی عوامل این حوادث اقدام کردند، که عوامل هر ۲ اتفاق شناسایی شدند و در اسرع وقت نیز دستگیر می‌شوند.

فرماندار بندرماهشهر در ادامه به تامین ۱۷ میلیارد ریال اعتبار برای نصب دوربین‌های مداربسته در سطح شهر اشاره کرد و گفت: با پیگیری انجام شده اعتبار نصب و راه اندازی دوربین‌های مداربسته تامین شده و کار نصب دوربین‌ها نیز آغاز شده است.
 
بیرانوند در پایان به شهروندان اطمینان داد تمامی اقدامات لازم برای تامین امنیت شهرستان در حال انجام است. ضمن اینکه طبق اعلام مدیر کل امنیتی استانداری خوزستان، آمار تیراندازی، قتل و سرقت به عنف با اسلحه در سال ۹۷ نسبت به سال گذشته در بندرماهشهر به میزان قابل توجهی کاهش داشته است. ضمن اینکه میزان ارتکاب جرم نیز در سه هفته اخیر حدود ۷۰ درصد کاهش را نشان می‌دهد.
 
وی در پایان از افزایش آمار کشفیات و دستگیری‌ها در سال جاری نسبت به سال گذشته خبر داد و بیان کرد: با همکاری و مشارکت ماموران سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و نیروی انتظامی با تامین امکانات لازم، گشت شبانه در سطح شهر افزایش یافته است که تاثیر قابل ملاحظه‌ای در افزایش آمار کشف و دستگیری‌ها در بندرماهشهر داشته است، ضمن اینکه تلاش برای کاهش آمار تیراندازی و سرقت در بندرامام نیز در حال انجام است.
 
فرماندار بندرماهشهر همچنین شایعه تیراندازی به یک فروشگاه در بندرماهشهر و مصدوم شدن یک خانم را تکذیب کرد.

تیراندازی دوربین سپاه پاسداران انقلاب اسلامی قتل ماهشهر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر