کد خبر: 728388 A

طی هفته گذشته؛

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر البرز، گفت: نجاتگران استان طی ۲۲ عملیات امداد و نجات و امدادرسانی به ۶۱ نفر در خلال اجرای طرح ملی امداد و نجات زمستانی در محورهای مو‌اصلاتی و ارتفاعات این استان، به امدادرسانی به هموطنان پرداختند.

به گزارش ایلنا، محمدحسین وطنی در جمع خبرنگاران، گفت: در مرکز کنترل عملیات امداد و نجات هلال احمر استان البرز از تاریخ ۲۰ الی ۲۶ بهمن ماه نجاتگران البرزی در ۲۲ مورد عملیات ، امدادرسانی کرده اند.

وی افزود: از این تعداد ۱۵ مورد حوادث جاده ای، ۲مورد خدمات حضوری، 2 مورد شهری و ۳ مورد نیز کوهستان بوده است.

وطنی اظهار داشت: در عملیات های اخیر به ۶۱ نفر آسیب دیده از حوادث، خدمات امدادی ارائه شد که از این میان سهم حوادث جاده ای با ۵۵ نفر، خدمات حضوری ۲ نفر، حوادث شهری ۲ نفر و حوادث کوهستان نیز با ۲ نفر مصدوم همراه بود.

وی افزود: عوامل عملیاتی جمعیت هلال احمر استان به یک نفر از مصدومان این حوادث، خدمات درمان سرپایی ارائه شد و همچنین ۲۱ نفر از مصدومان نیز جهت تکمیل چرخه بهبودی، به نزدیک ترین مراکز درمانی منتقل شدند.

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان البرز در پایان نیز گفت: در جریان عملیات‌های امداد و نجات این هفته، ۳۴ تیم عملیاتی با استعداد۲۶۵ نفر نیروی کادر و داوطلب و با پشتیبانی ۲۸دستگاه آمبولانس، به ارائه خدمات امداد و نجات به هموطنان و مسافران سطح استان پرداختند.

جمعیت هلال احمر استان البرز عملیات امداد و نجات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر