کد خبر: 726592 A

سردار شریف در گفت‌وگو با ایلنا:

سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: سپاه پاسداران تمام قابلیت‌ها و الزامات لازم را برای ورود به دهه پنجم انقلاب به کار می‌گیرد.

سردار رمضان شریف در حاشیه مراسم راهپیمایی 22 بهمن قزوین در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا اظهار کرد: 40 سالگی انقلاب اختصاصاتی دارد و مسئولان کشور تلاش‌کنند تا دستاوردهای و ارزش های انقلاب را تبیین کنند.

وی با بیان این مطلب که آمریکایی‌ها زودتر از ما ستاد بزرگداشت دهه فجر را راه‌اندازی کرده بودند، افزود: امریکایی‌ها پنج ماه پیش اعلام کرده بودند که اجازه نمی‎‌دهیم مردم ایران 40 سالگی را جشن بگیرند که باید گفت امروز با حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن، اراده ملت در رویایی با دشمنان پیروز شد.

سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ادامه داد: حضور پرشور و متراکم مردم در راهپیمایی سراسر کشور که قابل پیش‌بینی هم بود، در محاسبات آمریکایی‌ها تردید ایجاد می‌کند.

شریف اضافه کرد: زمانی که امریکایی‌ها حضور گسترده مردم به عنوان سرمایه و پشتوانه ای عظیم را در راهپیمایی 22 بهمن مشاهده کنند، قطعا در تداوم فشارها علیه ایران تجدیدنظر می‌کنند.

وی خاطرنشان کرد: تمام قابلیت‌ها و الزامات لازم را برای ورود به دهه پنجم انقلاب و دفاع از امنیت کشور و ملت را در اختیار داریم و با تمام قدرت و اراده مصمم، این مهم را انجام می‌دهیم.

انقلاب ایران سپاه پاسداران سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ملت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر