کد خبر: 726561 A

آیت الله نوری همدانی:

آیت الله نوری همدانی از مراجع تقلید قم گفت: حضور پرشور مردم در راهپیمایی 22 بهمن نشان داد که ملت عزتمند ایران اسلامی در برابر شیاطین بزرگ عالم ایستاده است و تا آخر از آرمان‌های انقلاب دفاع می‌کند.

به گزارش ایلنا، آیت الله نوری همدانی روز دوشنبه در راهپیمایی باشکوه 22 بهمن در شهر مقدس قم، حضور مردم در این راهپیمایی را دارای دو پیام داخلی و خارجی دانست و افزود: حضور پرشور مردم نشان داد ملت ایران در برابر استکبار جهانی با قدرت ایستاده است و سنگر انقلاب را همواره حفظ می‌کند.

وی ادامه داد: پیام دیگر این راهپیمایی این است که مردم ایران اسلامی در راه مبارزه با دشمنان تنها نیستند بلکه کل آزادی خواهان جهان همراه با ملت ایران هستند و همانا این پیروزی، پیروزی آشکار است.

آیت الله نوری همدانی اضافه کرد: مردم براساس مکتب و مذهب خود در میدان حضور دارند و در راه انقلاب اسلامی، جوان، جان و خون داده اند و چنین مردمی همواره در تمام صحنه ها حضور خواهند داشت.

وی پیام داخلی این حضور باشکوه را توجه مسئولان به مشکلات مردم، خدمت به آنها، کار شبانه روزی و ایجاد اشتغال برای جوانان دانست و تاکید کرد: اگر خدا را یاری کنیم خداوند ما را یاری می کند.

۲۲ بهمن آرمان های انقلاب ایران اسلامی قم حضور پرشور مردم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر