کد خبر: 726288 A

به مناسبت دهه فجر انجام شد؛

دو پروژه بهداشتی درمانی ظهر امروز در شهرستان لامرد به بهره‌برداری رسید.

به گزارش خبرنگار ایلنا از لامرد، محمد احمدی رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان لامرد در آیین افتتاح این دو پروژه گفت: مرکز خدمات جامع سلامت روستایی دهشیخ با زیربنا ۴۴۵ مترمربع در زمینی به مساحت ۲۵۰۰ مترمربع در سال ۹۵ کلنگ زنی شد و امروز با اعتبار ۱۴ میلیارد ریال تکمیل و تجهیز شد.

وی افزود: ۱۲ پروژه نیمه تمام در حوزه بهداشت و درمان شهرستان لامرد وجود دارد که حصارکشی ۵ خانه بهداشت در حال اجراست. 

احمدی خاطرنشان کرد: عملیات اجرایی تعدادی از پروژه‌های بهداشت و درمان از سال ۹۰ آغاز شده است و تلاش خواهیم کرد که هر کدام از پروژه‌ها را به‌صورت جداگانه با اعتبارات دولتی و استفاده از ظرفیت خیرین به مرحله بهره برداری برسانیم.

رئیس شبکه بهداشت و درمان لامرد بیان کرد: پس از قبول مسئولیت تصدی ریاست شبکه بهداشت و درمان نیز مرکز خدمات جامع سلامت روستایی دهشیخ ۷۰ درصد پیشرفت داشت و همچنین پروژه بهداشتی درمانی دیگر که همزمان با این پروژه  در دهستان ترمان کلنگ زنی شد  با پیشرفت ۴۵ درصد همراه بود که خیرین و بازاریان منطقه تجاری دهشیخ و شورای اسلامی روستای دهشیخ مساعدت کردند تا اینکه مرکز خدمات جامع سلامت روستایی دهشیخ تکمیل شد و جا دارد از زحمات آنان و همکارانم در ستاد شبکه بهداشت و درمان تشکر شود.

وی در ادامه از زحمات و پیگیری‌های نماینده مردم در مجلس و فرماندار شهرستان در جذب اعتبارات برای پروژه‌های بهداشت و درمان تشکر کرد و گفت: راه‌اندازی بخش ام آر آی(MRI) بیمارستان ولیعصر (عج) لامرد در اولویت بعدی شبکه بهداشت و درمان شهرستان خواهد بود که پس از اتمام ساختمان نیز عملیات نصب دستگاه آغاز می‌شود.

رئیس شبکه بهداشت و درمان لامرد در ادامه افتتاح ساختمان درمانگاه تخصصی بیمارستان ولیعصر(عج) لامرد با زیربنا ۷۵۲ مترمربع و با اعتبار ۱۵ میلیارد ریال در دو طبقه را از دیگر پروژه‌های دهه فجر اعلام کرد.

نماینده مردم لامرد و مهر در مجلس، فرماندار لامرد و جمعی از اعضای شورای اداری، معتمدین و شوراها در آیین افتتاح پروژه ها حضور داشتند.

خبرنگار: مرتضی عبداله زاده

استان فارس لامرد شبکه بهداشت و درمان لامرد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر