کد خبر: 725568 A

همزمان با ایام فاطمیه؛

در هجدمین روز بهمن ماه مصادف با ایام فاطمیه مسابقه حفظ قرآن کریم ویژه چهلمین سالگرد انقلاب شکوهمند اسلامی در خانه قرآنی زینب کبری (س) بندرریگ برگزار شد.

به گزارش ایلنا، این مسابقه قرآنی با شرکت بیش از پنجاه نفر از علاقه مندان و حافظان قرآن کریم از سراسر بخش ریگ و شهرستان گناوه برگزار شد.
 
در آیین افتتاحیه این مسابقه مهین تنگستانی زاده مسئول خانه قرآنی زینب کبری ضمن خوش آمد گویی به مسئولان حاضر و شرکت کنندگان گزارشی کوتاه از فعالیت های خانه قرآنی زینب کبری بندرریگ ارائه داد و هدف از برگزاری این مسابقه را ارتقا سطح معلومات قرآنی خواهران فعال در بندر ریگ قلمداد کرد.
 
در این آیین که با حضور امام جمعه بندرریگ و جمعی از مسئولان برگزار شد، حجت الاسلام هاشمی منش امام جمعه بندرریگ طی سخنانی به تبیین جایگاه قرآن در زندگی انسان و نقش هدایت گری قرآن در فتوحات الخصوص نقش هدایت گری این کتاب آسمانی در پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران پرداخت .
 
در پایان این آیین مسئولان بخش ریگ از  فعالیت های خانه قرآنی زینب کبری (س) بندرریگ بازدید به عمل آوردند.
 
شایان ذکر است که فعالیت خانه قرآنی زینب کبری بندرریگ از سال 92 آغاز شده و بیش از 130 حافظ و قاری خواهر و بیش از 150 کودک و نوجوان علاقه مند به مفاهیم قرآنی را تربیت کرده است .
بندر ریگ حافظان قران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر