کد خبر: 725259 A

محمدحسن زدا در قزوین:

سرپرست سازمان تامین اجتماعی گفت: در مجموع بیش از ۷ هزار میلیارد تومان پرداختی سازمان بدون کمک دولت انجام می‌شود که کار بزرگی بوده و با مساعدت کارفرمایان انجام می شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قزوین، محمدحسن زدا در مراسم افتتاح اورژانس و ام آر ای تامین اجتماعی استان قزوین اظهار کرد: جبران عقب‌ماندگی‌های نظام اسلامی نیاز جدی به مدیران پاک دست و پرتلاش مانند مرحوم نوربخش رئیس پیشین سازمان تامین اجتماعی دارد.

وی افزود: درآمدهای بسیار به این معناست که باید حق دولت را اصولی و با تکریم دریافت کنیم وو در مسیر درست هزینه کنیم. سازمان تامین اجتماعی مدال افتخار کشور است و توانسته است خدمات ارزشمندی به مردم ارائه دهد.

سرپرست سازمان تامین اجتماعی با اشاره به پرداخت ماهانه ۴۷۰۰ میلیارد تومان حقوق تصریح کرد: بیش از ۱۷۰۰ میلیارد تومان برای درمان، 350 میلیارد تومان برای بیمه بیکاری و  ۴۰۰ میلیارد تومان هزینه جاری سازمان است.

زدا افزود: در مجموع بیش از ۷ هزار میلیارد تومان پرداختی سازمان بدون کمک دولت انجام می‌شود که کار بزرگی بوده و با مساعدت کارفرمایان انجام می‌شود. میزان حقوق از ۶۳۰ تومان در قبل انقلاب به یک‌میلیون و ۴۵۰ هزار تومان رسیده و  مرگ و میر جمعیت از ۱۸ در هزار به ۸ در هزار کاهش یافته است.

سرپرست سازمان تامین اجتماعی کشور تصریح کرد: تجهیزات و ساختار فیزیکی دریک سوی کار سازمان است و کرامت انسانی در مردم ولی نعمت ما هستند و وظیفه داریم با احترام کامل برای خدمت صادقانه و جلب رضایت به آنها تلاش کنیم.

وی خاطرنشان کرد: قزوین از  مراکز صنعتی کشور است و با توجه به اینکه ضریب پشتیبانی استان ۳.۵ درصد است باید گفت که بخشی از منابع مالی استان در حدود ۳۰ درصد از منابع دیگر و سایر استان‌ها تامین می‌شود که حل مشکلات از سوی مسؤولان امری ضروری است.

بیکاری سازمان تامین اجتماعی مرگ منابع مالی کمک دولت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر