کد خبر: 725137 A

همزمان با دهه فجر و با حضور مسئولان شهری مشهد؛

همزمان با دهه فجر تعداد 120 پروژه مختلف شهری با هزینه 450 میلیارد ریال در حوزه‌های عمرانی، ورزشی، فرهنگی و فضای سبز که بیشتر در مناطق محروم و کم‌برخوردار شهر قرار دارند، به بهره‌برداری رسید.

به گزارش ایلنا از مشهد ، محمدرضا کلائی امروز در مراسم افتتاح همزمان 120 پروژه شهری که با حضور رئیس و اعضای شورای شهر، معاونان شهردار و شهرداران مناطق در زورخانه رستم دستان واقع در منطقه 5 برگزار شد ، پس از زیارت قبور شهدای دی ماه 57 در بوستان آلاله‌ها گفت: این تعداد پروژه از سوی مدیریت شهری در راستای رفاه و رضایت مردم به صورت پراکنده در نقاط مختلف شهر اجرا و امروز به بهره‌برداری رسید.

وی با بیان اینکه سال 98 سال پرکاری برای شهرداری مشهد در راستای اجرای پروژه و خدمات‌رسانی به مردم خواهد بود، اظهار کرد: امروز شاهد افتتاح تعداد زیادی پروژه از جمله المان‌های مقبره شهدای دی ماه 57 انقلاب اسلامی در پارک آلاله‌ها و زورخانه رستم دستان در یکی از مناطق کم‌برخوردار شهر مشهد هستیم.

شهردار مشهد اضافه کرد: این پروژه‌ها با حمایت شورای شهر به صورت پراکنده و توجه به عدالت در توزیع عادلانه به ویژه در مناطق کم‌برخوردار اجرا شده است.

شهردار مشهد گفت: در دهه فجر  و در حضور شورای معاونان که در این مراسم حضور دارند اعلام می‌کنم سال 98 سال پرکاری برای مدیریت شهری خواهد بود زیرا برنامه‌ریزی کرده‌ایم تا پروژه‌هایی در حوزه عمرانی، خدمات شهری ،فرهنگی و سایر حوزه ها اجرا کنیم.

 

ایام نوروز دهه فجر فضای سبز مشهد شورای شهر مشهد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر