کد خبر: 724970 A

با حضور استاندار مرکزی همزمان با پنجمین روز از دهه فجر، 44 طرح عمرانی و اقتصادی به ارزش 470 میلیارد ریال به بهره برداری رسید.

به گزارش ایلنا از اراک، سید علی آقازاده استاندار مرکزی اظهار کرد: 10 طرح از 44 طرح این شهرستان اقتصادی است که با اعتباری بالغ بر 340 میلیارد ریال به بهره برداری رسید. 

وی ادامه داد: مجموع اشتغال مستقیم و غیر مستقیم طرح‌های اقتصادی شهرستان آشتیان 181 فرصت شغلی است که با آورده سرمایه گذار و پرداخت تسهیلات به بهره برداری رسیده است. 

آقازاده مجموع طرح‌های عمرانی شهرستان آشتیان را نیز 34 مورد عنوان کرد و افزود: طرح های عمرانی این شهرستان با اعتباری بالغ بر 130 میلیارد ریال به بهره برداری رسیده است. 

استاندار مرکزی بیان کرد: رعایت عدالت در تخصیص اعتبارات دولتی در نقاط مختلف کشور شاخصه اصلی نظام اسلامی و دولت تدبیر و امید است و تا کنون همه تلاش مسئولان عملیاتی کردن این آرمان است. 

بهره برداری از مجتمع امدادی جمعیت هلال احمر آشتیان با یک هزار و 200 مترمربع زیربنا در زمینی به مساحت پنج هزار مترمربع و با اعتبار بیش از 10 میلیارد ریال، بهره برداری از بوستان و زمین چمن مصنوعی شهید «رسول کشفی» به ترتیب با سه هزار متر مربع و 722 متر مربع با اعتباری بالغ بر 54 میلیارد ریال از مهمترین طرح های عمرانی شهرستان آشتیان بود که با حضور استاندار، نماینده مردم تفرش، فراهان و آشتیان در مجلس شورای اسلامی و تنی چند از مدیران دستگاه های اجرایی استان به بهره برداری رسید. 

استاندار مرکزی چهل سالگی انقلاب
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر