کد خبر: 724895 A

به مناسبت چهل سالگی انقلاب؛

مدیرکل ورزش و جوانان استان مرکزی گفت: با افتتاح 12 پروژه ورزشی در فجر چهل 2.5 صدم متر مربع به سرانه ورزش استان اضافه می شود.

به گزارش ایلنا از اراک، عابد حقدادی با اعلام این خبر گفت : در حوزه زیر ساخت های ورزشی ، سرانه ورزشی استان مرکزی قبل از پیروزی انقلاب کمتر از یک صدم متر مربع بوده و در طول این چهل سال با رشد بسیار زیادی مواجه بود.

وی ادامه داد : تا قبل از افتتاح پروژه‌های ورزشی دهه فجر سال جاری ، سرانه ورزش استان مرکزی 86 صدم متر مربع بوده که یک رقم تقریبا 160 برابری تغییر بزرگی در زیر ساخت های ورزشی در این استان کرده است.

حقدادی افزود : با افتتاح 12 پروژه ورزشی در فجر چهل 2.5 صدم متر مربع به سرانه ورزش استان اضافه می شود که در مجموع 88.5 صدم متر مربع سرانه ورزشی رو باز و سر پوشیده در کل ورزش استان مرکزی خواهد بود .

وی با بیان اینکه قبل از پیروزی انقلاب در مسابقات بین‌المللی نماینده‌ای از استان مرکزی وجود نداشت ، تاکید کرد : در بخش قهرمانی بعد از پیروزی انقلاب 1500 ورزشکار در میادین آسیایی ، جهانی و بین المللی و در مسابقات کشوری 900 ورزشکار این استان صاحب عناوین مدال های رنگارنگ شده اند.

 

 

 

 

عابد حق‌دادی مدیرکل ورزش و جوانان استان مرکزی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر