کد خبر: 724762 A

سنجری عنوان کرد:

مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی همزمان با پنجمین روز دهه فجر و چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی ضمن حضور در تعدادی از تشکلات کارگری استان، از شرکت گندم دشت و نان قدس رضوی بازدید کرد.

به گزارش ایلنا از مشهد، سنجری با حضور در شرکت گندم دشت ضمن تبریک دهه فجر اظهار کرد: در طول چهل‌سال گذشته در عرصه‌های مختلف با فراز و نشیب‌های فراوانی روبه‌رو بوده‌ایم و خوشبختانه نظام اسلامی توانسته با تدابیر و حمایت‌های رهبری و همت و پشتکار مردم به کار خود ادامه داده و از این مسیرها به خوبی عبور کند و همه این تجربه‌ها به ما کمک خواهند کرد تا مشکلات را بر طرف کرده و پشت سر بگذاریم.

وی گفت: در شرایط کنونی نگاه و نگرش دولت به‌رفع مشکلات بنگاه‌های اقتصادی و توجه و تمرکز به واحدهای مشکل‌دار است که در این مسیر ما هم در راستای صیانت از نیروی کار و حفظ اشتغال موجود واحدهای تولیدی تمام توان و تلاش خود را به‌کار گرفته و به‌عنوان مشاور کنار جامعه کارگری و کارفرمایی خواهیم بود. برای پیگیری مشکلات شرکت‌ها و کارخانجات، با استفاده از ظرفیت‌های وزارت‌کار برای رفع مشکلات تلاش خواهیم کرد تا واحدهای تولیدی بتوانند به فعالیت خود ادامه دهند.

سنجری با حضور در شرکت نان قدس رضوی و افتتاح سالن ورزشی این واحد تولیدی و همچنین بازدید از خط تولیدی محصولات این شرکت گفت: در شرایط فعلی تمام توان و تلاش همه مسئولین و دلسوزان نظام حفظ فرصت های شغلی است و برای ما نیز صیانت از نیروی کار و حفظ و پایداری بنگاه های اقتصادی و تولیدی از اهمیت فراوانی برخوردار است.

وی افزود: حفظ اشتغال موجود در استان جزو مهمترین وظایف امروز ما به شمار می‌رود بنابراین از هیچ تلاش و کوششی  برای تحقق این موضوع دریغ نخواهیم کرد.

مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی خراسان‌رضوی در حاشیه افتتاح سالن ورزشی این مجموعه تولیدی گفت: این شرکت با توجه به برکت بارگاه منور ثامن‌الحجج(ع)توانسته اقدامات و بسترخوبی را برای فعالیت‌های ورزشی کارگران فراهم کند که کار ارزشمندی است.

سنجری گفت: ترویج و توسعه فعالیت‌های ورزشی برای کارگران در داخل مجموعه می‌تواند به رونق تولید و بهره‌وری نیروی انسانی و نیروی کار کمک کند.

همچنین مروارید مدیرعامل نان قدس رضوی نیز در این بازدید به ارائه گزارشی از وضعیت و فعالیت‌های شرکت پرداخته گفت: این شرکت با تولید انواع مختلف کیک و نان و با اشتغالزایی 800 نفر از کارگران عزیز زحمتکش و همچنین تکنسین‌های فنی و مجرب در رشته‌های صنایع غذایی ادامه فعالیت می‌دهد که محصولات این شرکت با استقبال چشمگیری در بازار مواجه است.

خراسان رضوی کار و رفاه اجتماعی مشکلات وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی گندم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر