کد خبر: 724749 A

یعقوبی خبر داد:

سرپرست معاونت خدمات شهری شهرداری مشهد از آماده‌باش 8 اکیپ زیست محیطی، ۱۳۰ دستگاه ادوات سبک و سنگین برف‌روبی خبر داد.

به گزارش ایلنا از مشهد، مهدی یعقوبی گفت: با این حال به‌دلیل حجم کم بارش برف نسبت به پیش‌بینی صورت گرفته، عمده فعالیت عوامل اجرایی در سطوح شیبدار و معابر درجه یک صورت پذیرفت تا خللی در ترددها پیش نیاید.

وی افزود: ۶۷ گروه هرس و قطاعی شاخه‌های شکسته و درختان سقوطی نیز همراه ۱۱۹ دستگاه نیسان و خاور، پیش‌بینی شده بود تا در صورت بارش برف سنگین نسبت به برف تکانی و جمع‌آوری سرشاخه‌های شکسته اقدام کنند.

سرپرست معاونت خدمات‌شهری شهرداری مشهد خاطرنشان کرد: تعداد حدود 5000 نفر نیروی کارگری خدمات‌شهری و حدود ۸۷۰ نفر کارگر فضای که از اوایل شب‌گذشته تا پایان سامانه بارشی در نوبت‌های کاری مختلف مشغول فعالیت در پیمان‌های خدمات شهری و فضای سبز بودند نیز با تامین تجهیزات مورد نیاز، آمادگی لازم برای انجام برف‌روبی معابر و برف تکانی درختان را داشتند.

یعقوبی تصریح کرد: درباره سنجش میزان بارش باران در سطح شهر و کنترل زیست‌محیطی عملیات‌های نمک‌پاشی در سطح شهر هم 8 اکیپ در شهر مشغول فعالیت بودند.

وی گفت: از شهروندان عزیز تقاضا داریم روزهای بارش برف و برودت از ترددهای غیرضروری با خودروهای شخصی و پارک خودروها در حاشیه خیابان‌ها و همچنین زیر درختان نیز خودداری کنند.

آماده باش زیست محیطی مشهد برف روبی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر