کد خبر: 724351 A

رئیس سازمان آتش‌نشانی اراک خبر داد؛

رئیس سازمان آتش‌نشانی اراک گفت: یک دستگاه خودروی حامل فرآورده‌های نفتی بامداد امروز واژگون شد و با حضور آتش‌نشانان از بروز حادثه جلوگیری به عمل آمد.

به گزارش ایلنا از اراک، مسعود آقازیارتی رئیس سازمان آتش‌نشانی اراک گفت: ستاد فرماندهی آتش‌نشانی اراک ساعت ۴:۰۵ بامداد امروز با دریافت خبر وقوع این حادثه بلافاصله آتش‌نشانان ایستگاه شماره دو از کوی صنعتی را به محل حادثه در جاده تهران، روبروی روستای ابراهیم‌آباد اعزام کرد.

آقا زیارتی اظهار کرد: در محل حادثه یک دستگاه خودروی تریلی حامل فرآورده‌های نفتی به مقصد پتروشیمی شازند در حال حرکت بود که به علت نامعلومی منحرف‌شده و در کنار جاده به حالت واژگون درآمده بود.

رئیس سازمان آتش‌نشانی اراک افزود: آتش‌‌نشانان برای جلوگیری از حوادث احتمالی بی‌درنگ اقدام به ایمن‌سازی محل حادثه و قطع برق خودرو کرده و سپس با استفاده از چندین رشته لوله آبدهی آتش‌نشانی به کمک نیروهای عملیاتی واحد خیرآباد مشغول خنک‌سازی مخزن این خودرو برای جلوگیری از بروز آتش‌سوزی شدند.

وی بابیان اینکه راننده این خودرو مصدوم شده و توسط عوامل اورژانس به مراکز درمانی منتقل‌شده بود اضافه کرد: با توجه به اینکه تانکر این خودرو بر اثر واژگونی دچار نشتی شده و فرآورده‌های نفتی جاده را لغزنده کرده بود، آتش‌نشانان با پاشیدن ماسه بر روی سطح مواد، جاده را ایمن‌سازی کرده و پس از برگرداندن خودرو به حالت اولیه و تحویل آن به همکاران پتروشیمی شازند که در محل حادثه حضور یافته بودند به مأموریت خود پایان دادند.

 

سازمان آتش‌نشانی اراک
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر