کد خبر: 724330 A

هاشمی تشریح کرد:

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان مرکزی مسیر و برنامه‌های راهپیمایی ۲۲ بهمن شهر اراک را اعلام کرد.

به گزارش ایلنا از اراک، حجت الاسلام عباس هاشمی رئیس‌شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان مرکزی گفت: طبق مصوبه ستاد هماهنگی برگزاری راهپیمایی ۲۲ بهمن استان مرکزی، مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن در اراک ساعت ۱۰ صبح از میدان شهدا باعبور از پل خیبر به سمت خیابان محسنی، خیابان شهید ادبجو، میدان البرز و در نهایت مصلی بیت المقدس با قرائت قطعنامه و سخنرانی آلله حسینی بوشهری عضوهیات رئیسه مجلس خبرگان رهبری برگزار می‌شود.

حجت الاسلام هاشمی افزود: همچنین پیش از شروع راهپیمایی هم راس ساعت ۸ و نیم صبح مراسم جشن انقلاب در میدان شهدای شهر اراک با اجرای برنامه‌های شاد و متنوع و اجرای سرود ۱۳۵۷ نفری دانش آموزی برگزار می‌شود.

وی با اشاره به اینکه پیش بینی شده راهپیمایی ۲۲ بهمن در بیش از ۱۵۰ نقطه استان مرکزی برگزار شود افزود: مقرر شده شهرستان‌ها و فرمانداران دیگر شهرستان‌های استان هم برنامه‌ها و زمان و مسیر راهپیمایی خود را تا ۱۸ بهمن به این شورا اعلام کنند.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان مرکزی با اشاره به دسیسه‌های دشمنان علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی و حساسیت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ادامه داد: باید مراسم چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی هرچه باشکوه‌تر و با حضور گسترده مردم و در خور شان نظام مقدس جمهوری اسلامی برگزار کنیم.

۲۲ بهمن استان مرکزی انقلاب حضور گسترده مردم شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر