کد خبر: 721775 A

سردار مظاهری خبر داد:

فرمانده انتظامی خراسان شمالی از دستگیری ۱۷ کلاهبردار حرفه‌ای و سابقه‌دار با ۲۳ فقره کلاهبرداری به ارزش دو میلیارد و ۹۰۰ میلیون ریال در بجنورد خبر داد.

به گزارش ایلنا، سردار علیرضا مظاهری اظهار کرد: در پی اعلام شکایت چند شهروند مبنی بر اینکه افرادی با ترفند جعل سند و امضاء اقدام به کلاهبرداری از آنان کرده‌اند بلافاصله موضوع برای دستگیری این افراد با جدیت در دستور کار پلیس قرار گرفت.

مظاهری با اشاره به اینکه کارآگاهان پلیس آگاهی ابتدا با انجام یکسری اقدامات فنی و پلیسی و همچنین بررسی اظهارات شاکیان پرونده موفق شدند محل اختفای افراد مورد نظر را شناسایی کنند، افزود: کارآگاهان با هماهنگی قضایی به محل مورد نظر اعزام و موفق شدند در یک اقدام غافلگیرانه ۱۷ نفر کلاهبردار حرفه‌ای را دستگیر و به مقر انتظامی منتقل کنند.

وی ادامه داد: این افراد ابتدا منکر بزه انتسابی خود شده که در نهایت با مشاهده مستندات مربوطه و همچنین مواجه با شاکیان پرونده به ۲۳ فقره کلاهبرداری به ارزش دو میلیارد و ۹۰۰ میلیون ریال اعتراف کردند که برای آنان پرونده تشکیل شده است.

کشف کالای قاچاق در بجنورد

فرمانده انتظامی خراسان شمالی از کشف ۲۰ میلیون ریال کالای قاچاق در بجنورد خبر داد و گفت: در پی دریافت خبری مبنی بر اینکه فردی با هویت معلوم اقدام به نگهداری مقدار قابل توجهی بست پلاستیکی قاچاق در یک انبار در حاشیه شهرستان بجنورد کرده بلافاصله موضوع با جدیت در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

وی با اشاره به اینکه کارآگاهان با هماهنگی مقام قضایی به محل مورد نظر اعزام شدند، افزود: کارآگاهان در بازرسی از این انبار تعداد ۳۰ هزار عدد بست پلاستیکی قاچاق را کشف و ضبط کردند.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه ارزش این کالا ۲۰ میلیون ریال برآورد شده، تصریح کرد: در این رابطه یک‌نفر متهم دستگیر و پس از تشکیل پرونده به مراجع قضایی تحویل داده شد.

کلاهبرداری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر