کد خبر: 721703 A

مهدی‌زاده مقدم خبر داد:

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان خراسان رضوی از افتتاح و بهره برداری طرح های عمرانی در دهه فجر خبر داد.

به گزارش ایلنا از مشهد، مسعود مهدی زاده مقدم در بازدید از طرح های قابل افتتاح دهه مبارک فجر در شهرک‌های صنعتی گناباد و ماشین ابزار، اظهار کرد: دهه مبارک فجر فرصتی برای یادآوری ارزش های بنیادین انقلاب اسلامی و آن حماسه ها و ایثارگری‌ها است و باید تلاش ما در جهت پیشرفت و توسعه حوزه صنعت به مانند روحیه جهادی و ایثارگری آن دوران باشد و در تمامی کارهای ما مستمر باشد.

وی افزود: راه‌اندازی و توسعه واحدهای صنعتی و تولیدی یکی از اولویت‌ها و برنامه‌های اصلی ما بوده و هست و در همین راستا زیرساخت‌ها به‌صورت برنامه‌ریزی شده انجام می‌شود تا صنعتگران دغدغه‌ای در این خصوص نداشته و روند استارت شروع کار آنها با سرعت بیشتری صورت پذیرد.

مهدی‌زاده مقدم ادامه داد: با حمایت‌های صورت گرفته، دهه مبارک فجر امسال 16 طرح صنعتی با سرمایه‌گذاری 3449 میلیارد ریال و 7 پروژه عمرانی از قبیل برق، راه و ابنیه، روشنایی با هزینه 29 میلیارد ریال در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان افتتاح و بهره برداری خواهند شد.  

وی عنوان کرد: بخش‌خصوصی حضور مطلوبی در روند سرمایه گذاری‌ها در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان داشته و این حضور منتهی به افزایش تولید و اشتغال 581 نفر در دهه مبارک فجر خواهد شد.

رئیس هیأت‌مدیره و مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان خراسان رضوی، خاطرنشان کرد: حمایت از تولید از رویکردهای اصلی ما در مسیر تحقق اهداف اقتصادی به خصوص اقتصاد مقاومتی بوده و ازاین رو واحدهای صنعتی و تولیدی با حمایت هایی در بخش های زیرساختی ازجمله تأمین آب، برق، گاز و مخابرات به بهره برداری می رسند.

دهه فجر صنعت تولید شرکت شهرک های صنعتی خراسان رضوی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر