کد خبر: 721188 A

سرهنگ فیروزخواه خبر داد:

فرمانده انتظامی کرج از دستگیری فردی که اقدام به 20 فقره سرقت گوشی تلفن‌همراه از خودروهای پارک شده، در شهرک بنفشه کرج کرده بود خبر داد.

به گزارش ایلنا، سرهنگ حسنعلی فیروزخواه در جمع خبرنگاران، گفت: در پی مراجعه تعدادی از شهروندان به کلانتری 38 شهرک بنفشه و اعلام شکایت مبنی بر سرقت گوشی تلفن‌همراه آنها از داخل خودرو بلافاصله پیگیری موضوع در دستور کار ماموران قرار گرفت .

وی افزود: تیم‌های گشت در محدوده شهرک بنفشه و مناطق اطراف آن فعال شده و پس از چندین روز تحت نظر قرار دادن ترددها به صورت نامحسوس به یک راکب موتورسیکلت که در حال پرسه زدن در معابر بود مشکوک شدند .

فرمانده انتظامی شهرستان کرج گفت: ماموران با رعایت موارد امنیتی ، دستور توقف موتورسیکلت را صادر و راکب آن را دستگیر و به کلانتری منتقل کردند .

این مقام انتظامی افزود: متهم پس از انتقال به کلانتری در ابتدا منکر هرگونه سرقتی شد ، اما در مواجهه با اسناد ومدارک موجود لب به اعتراف گشوده و به 20 فقره سرقت گوشی تلفن همراه از داخل خودرو های پارک شده اعتراف کرد و در بازرسی از منزل وی تعدادی زیادی گوشی تلفن همراه سرقتی کشف شد .

سرهنگ فیروزخواه در پایان خاطر نشان کرد: پلیس با اشرافیت اطلاعاتی و با بکارگیری ابزارهای نوین اجازه نخواهد داد امنیت مردم به مخاطره بیافتد و در راه تامین امنیت شهروندان به جد با مجرمان و مخلان امنیت جامعه برخورد خواهد کرد.

سرهنگ فیروخواه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر