کد خبر: 721075 A

استاندار البرز:

استاندار البرز با عنوان اینکه درصدد برخورد نظارتی با کسبه و بازار نیستیم، اضافه کرد: نظارت بر اصناف باید از بدنه خود آنها باشد چراکه به طور قطع با مشتری مداری و عدالت، کارها را پیش خواهند برد.

به گزارش ایلنا، عزیزاله شهبازی امروز در نشست با روسای اتاق اصناف 6 شهرستان استان و فرمانداران و مدیران حوزه تامین مایحتاج عمومی البرز، اظهار داشت: در راستای تاکیدات رئیس جمهور مبنی بر لزوم پشتیبانی و همراهی با تشکل های مردم و اتاق های اصناف، نشست امروز تشکیل و بحث و تبادل نظر پیرامون مسائل مختلف صورت گرفت.

وی افزود: درخواست اصلی اصناف، همراهی و هم افزایی شهرداری، دانشگاه علوم پزشکی و اداره کل کار، تعاون و رفاه اجتماعی است.

استاندار البرز با اشاره به اینکه حدود 110 هزار واحد صنفی کوچک در البرز فعالیت دارند، اضافه کرد: این واحدها در کنار واحدهای بزرگ تولیدی و صنعتی، تاثیر بسزایی در اشتغالزایی استان دارند.

وی گفت: فرمانداران با توجه به نقش و اثربخشی فعالیت اصناف، باید جلسات مستمر و مداومی با اتحادیه ها و فعالان این عرصه داشته و همچنین اقلام مورد نیاز ادارات و سازمان ها را با همکاری آنها تهیه کنند.

شهبازی با بیان اینکه از تمامی کسبه که درصدد ارائه خدمات به مردم هستند، قدردانی می کنم افزود: کاسبان البرزی افرادی بسیار منصف هستند که عادلانه اجناس را به دست مصرف کننده می رسانند.

وی عنوان کرد: درصدد برخورد نظارتی با اصناف نیستیم و نظارت های قانونی با پرهیز از اختلال در امور آنها توسط دستگاه های مربوطه صورت می گیرد.

استاندار البرز گفت: نظارت بر اصناف باید از بدنه خود آنها باشد چراکه به طور قطع با مشتری مداری و عدالت، کارها را پیش خواهند برد.

وی با ابراز امیدواری از اینکه با همراهی اصناف پایان سال خوبی خواهیم داشت، افزود: امید است با تعامل موجود، بتوانیم موجبات رضایت مردم را فراهم کنیم.

 

استاندار البرز، اصناف البرز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر