کد خبر: 720890 A

در پی بارندگی‌های اخیر صورت گرفت؛

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شوش از امدادرسانی ۵۰۰ نیروی ارتش، سپاه و بسیج همزمان با جاری شدن سیلاب به سیل زدگان در پایین دست رودخانه دز و اطراف روستا‌های بخش شاوور شوش خبر داد.

به گزارش ایلنا، سروان پاسدار علیرضا ایمانی، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شوش با اشاره به وقوع سیلاب در پایین دست رودخانه دز گفت: ۳۰۰ نفر از نیرو‌های بسیج و سپاه برای امدادرسانی به روستا‌های بخش شاوور وارد عمل شدند.

وی افزود: این تعداد نیرو زیر نظر ستاد مدیریت بحران شهرستان شوش برای امداد رسانی به مردم و امنیت مشغول فعالیت شده‌اند.
 
سروان ایمانی با بیان اینکه این نیرو‌ها در آماده باش کامل بسر می‌برند، افزود: تعداد ۱۰۰ نفر از نیرو‌های بسیج پایگاه‌های مقاومت بسیج و ۲۰۰ نفر از نیرو‌های گرو‌های جهادی در این امدادرسانی حضور یافتند.
 
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شوش تصریح کرد: تجهیزات خودرویی بسیج و سپاه نیز مشغول کمک رسانی به مردم و حادثه دیدگان سیلاب هستند.
 
وی اذعان داشت: به دنبال وقوع سیلاب بسیجیان برای کمک به سیل زدگان به حالت آماده باش در آمدند.

 سرهنگ مهدی مقصودی، افسر ستاد بحران تیپ ۲۹۲ زرهی دزفول گفت: تیپ ۲۹۲ زرهی دزفول در قالب ۲۰۰ نیرو برای کمک به روستاییان گرفتار سیلاب شهرستان شوش و دزفول در محل حاضر شدند.
 
وی بیان کرد: تعداد ۲۰۰ نیروی تکاور تیپ ۲۹۲ زرهی دزفول در راستای تسریع در امدادرسانی و استفاده از تمامی ظرفیت‌ها برای کمک به مردم شوش و دزفول به این شهرستان‌ها اعزام شدند.
 
سرهنگ مقصودی اذعان داشت: اعزام نیرو‌ها به همراه خودرو‌های سنگین ارتش برای امدادرسانی به مردم آغاز شده است.
 
افسر ستاد بحران تیپ ۲۹۲ زرهی دزفول در ادامه گفت: تیپ ۲۹۲ ارتش مستقر در دزفول آماده امدادرسانی به روستاییان محاصره در سیلاب در حوزه‌های مختلف از جمله نیروی انسانی و خودرویی است.

بسیج خودرو سیل روستا شوش
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر