کد خبر: 720242 A

عبدالمحمد زاهدی:

استاندار قزوین گفت: مدیران برای موفقیت در کار و جلب رضایت مردم باید به‌شدت از حواشی و سیاسی‌کاری دوری کنند.

به گزارش ایلنا، مراسم معارفه رضا طاهری به‌عنوان فرماندار جدید شهرستان تاکستان عصر امروز شنبه با حضور زاهدی استاندار، آیت‌الله اسلامی نماینده استان در مجلس خبرگان رهبری، بهمن طاهرخانی نماینده تاکستان در مجلس، شهرداران، فرمانداران، در سالن مجتمع فرهنگی هنری امام علی شهر تاکستان برگزار شد.

عبدالمحمد زاهدی در این مراسم ضمن تسلیت ایام فاطمیه گفت: ما مدیران روزی که مسئولیت می‌گیریم باید به فکر روز رفتن باشیم زیرا معلوم نیست چقدر مسئولیت داریم، شاید اگر بدانیم همه موقت هستیم جور دیگر عمل کنیم.

ستاندار قزوین یادآورشد: در نظامی کار می‌کنیم که دو رکن اساسی آن اسلامیت و جمهوریت ایجاب می‌کند تا همه تلاش خود را برای خدمت به مردم بکار گیریم زیرا وامدار کسانی هستیم که فرزندان‌شان را برای این نظام تقدیم و سختی های زیادی را تحمل کرده اند.

زاهدی بیان کرد: آفت مدیریت افتادن در دام حاشیه‌ها است، یا خودمان گرفتار حاشیه می‌شویم یا دیگران ما را به آن هدایت می‌کنند لذا اگر بخواهیم موفق شویم لازم است از حواشی دوری کنیم.

وی اظهارداشت: در هر سازمانی که هستیم باید بدانیم ضمن احترام به همه اندیشه‌ها و افکار باید فقط به فکر خدمت به مردم باشیم تا رسالت خود را بخوبی انجام دهیم و مردم را راضی کنیم.

شهرستان تاکستان نیازمند توجه بیشتری است

استاندار قزوین تصریح کرد: قبول دارم تاکستان به جایگاه واقعی خود نرسیده و باید برای آن بیشتر کار کرد لذا تاکید جدی دارم فرماندار و سایر مسئولان از حاشیه‌ها دور باشند تا به موفقیت برسند.

وی اضافه کرد: این شهرستان ظرفیت‌های خوبی در صنعت و کشاورزی دارد اما همچنان از کمبودهایی بویژه در حوزه مدیریت شهری در رنج است که این کمبود با کمک فرماندار و شهردار و شورا باید برطرف شود.

زاهدی با تشکر از خدمات مبین فرماندار سابق گفت: ارزیابی اولیه من از آقای طاهری این بود که وی مدیر توانمندی است و امروز به آن باور دارم و از مردم تاکستان انتظار دارم کمک کنند تا شهرستان تاکستان در مسیر توسعه قرار گیرد.

وی اضافه کرد: مردم باید مطالبه‌گر توسعه و عمران شهرشان از فرماندار و شهردار و نمایندگان باشند و اراده کنندتابه کمک یکدیگر آن را محقق کنند.

استاندار از حضور گسترده مردم و مسئولان در مراسم معارفه تشکر کرد و یادآورشد: این حضور، نوعی اعلام آمادگی همکاری با فرماندار جدید تاکستان است که امیدواریم این مدیر بومی با شناختی که از منطقه دارد بتواند مشکلات را بسرعت برطرف کند.

در این مراسم ضمن تقدیر از خدمات محمد مبین فرماندار سابق، رضا طاهری به عنوان فرماندار جدید شهرستان تاکستان معرفی شد.

محمد مبین به عنوان مدیرکل حراست استانداری سمنان انتخاب شده است.

استان قزوین عبدالمحمد زاهدی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر