کد خبر: 718842 A

محسنی بندپی:

استاندار تهران از تحویل 18 هزار واحد مسکن‌مهر همزمان با دهه فجر به متقاضیان استان خبر داد.

به گزارش ایلنا، انوشیروان محسنی‌بندپی امروز در هفتاد و دومین جلسه شورای مسکن استان تهران با بیان اینکه تقریبا 95 هزار واحد مسکونی در پرند، 85 هزار واحد در پردیس و 3 هزار واحد مسکن‌مهر در اندیشه وجود دارد، اظهار داشت: بر ضرورت سرعت بخشیدن به تکمیل پروژه های مسکن مهر تاکید کرد.  نصبیات جدیدی نظیر اطفای حریق، شیشه، در ، پنجره، آسانسور و ... باید در واحدهای مسکونی لحاظ شود که باید براساس معیارهای روز و استانداردها باشند.

وی ادامه داد: با توجه به افزایش قیمت ها به کمیته فنی اختیار داده شده تا تجدید نظری در قیمت اقلام مربوط به ساختمان ها صورت بگیرد و بعد از محاسبه قیمت و مابه التفاوت آن را از کمک های دولت و مردم تامین کنند. دستگاه‌های خدمت‌رسان در زمینه آب، برق و گاز و انشعاب فاضلاب آمادگی خود را نسبت به سرعت بخشیدن به تکمیل پروژه ها اعلام کرده اند.

استاندار تهران افزود: برخی تعاونی‌ها در شهرهای بیشتر از 25 هزار نفر یا کمتر از 25 هزار نفر دارند مشکلاتی دارند که اداره کل مسکن و راه و شهرسازی استان تهران پذیرفته است تا با تهاتر آنها را رفع کند و مابه التفاوت پول را در اختیار شهرداری قرار دهد تا هرچه زودتر خانه های مسکونی را به مردم تحویل دهیم.

استان تهران مسکن مهر انوشیروان محسنی بندپی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر