کد خبر: 718496 A

صبح امروز در استان قزوین رخ داد؛

کارگران شرکت قفل‌کار شهرستان البرز در استان قزوین صبح امروز - سه شنبه 2 بهمن ماه -به دلیل عدم دریافت مطالبات خود، مقابل دادگستری این شهرستان تجمع کردند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قزوین، تعدادی از کارگران شرکت قفل‌کار شهرستان البرز استان قزوین صبح امروز مقابل دادگستری این شهرستان تجمع کردند.

 این کارگران معترض بر روی بنری خواسته‌شان را  توجه به مشکلات معیشتی فاجعه‌‎بار و درخواست تسریع در تعیین مطالبات، ا ز مبلغ حاصل از فروش شرکت اعلام کردند.

به گفته کارگران، شرکت قفل‌کار شهرستان البرز حدود ۳ ماه  پیش در مزایده به مبلغ ۲ میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان فروخته شده و مبلغ آن در حساب سپرده دادگستری است اما به دلیل کارشکنی‌های مختلف از سوی سازمان‌ها و نهادهای مختلف قزوین، کارگران تا کنون موفق به وصول مبلغ و مطالبات خود نشده‌اند.

سه سال پیش نیز  کارگران شرکت قفل‌کار  به دلیل انباشت معوقات مزدی‌شان در آن سال‌ها با مشکل مواجه شدند.اکنون نیز  کارگران این شرکت برای اخذ مطالبات خود مقابل دادگستری البرز تجمع کرده‌اند که می‌طلبد مسئولان  مربوط به مطالبات کارگران پاسخ مناسبی ارائه دهند.

 

 

 

استان قزوین سازمان تامین اجتماعی مزایده دادگستری تجمعات اعتراضی حقوق معوق کارگران مطالبات کارگران اسماعیل بخشی محسن احمدی روزنامه‌ نگار
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر