کد خبر: 717624 A

یکشنبه تمام فوتبالی؛

دیدار تیم های ایران - عمان، اردن - ویتنام، تایلند - چین از سری مسابقات جام ملت های آسیا و مسابقه بین تیم های بارسلونا و لگانس از سری مسابقات لالیگا اسپانیا به صورت زنده و مستقیم از رادیو ورزش پخش می شود.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط‌عمومی رادیو ورزش، اطلاعات کامل پخش زنده و مستقیم مسابقات فوتبال از شبکه رادیویی ورزش در تاریخ یکشنبه 30 دی به شرح زیر است:

از ساعت 14:30 با گزارشگری مهرزاد عطاران و تهیه کنندگی محسن افضلی، مسابقه فوتبال بین تیم‌های اردن و ویتنام از سری مسابقات جام ملت های آسیا پخش می شود.

از ساعت 17:30 با گزارشگری خسرو والی زاده، کارشناسی سیدحسین سیدصالحی و تهیه کنندگی فتانه سوزنده، مسابقه فوتبال بین تیم‌های تایلند و چین از سری مسابقات جام ملت های آسیا پخش می شود.

از ساعت 20:30 با گزارشگری علی اکبر ارمنده، کارشناسی اکبر محمدی و تهیه کننده گی احمدرضا طاهری، مسابقه فوتبال بین تیم‌های ایران و عمان از سری مسابقات جام ملت های آسیا پخش می شود.

از ساعت 23:15 با گزارشگری مهدی نیلاش، مسابقه فوتبال بین تیم های بارسلونا و لگانس از سری مسابقات لالیگا اسپانیا از طریق موج اف ام ردیف 92 مگاهرتز تقدیم علاقه مندان فوتبال می شود.

ایران چین عمان ویتنام رادیو ورزش
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر